Re: سوال دارم خانم کارشناس

[hidden][/hidden]سلام خانم کارشناس من ۶روزه پریودیم عقب افتاده.الان درروزششم یه خونریزی خیلی خفیف داشتم بیشترشبیه لک بود تا خونریزی.بیبی چک هم گذاشتم یه خط خیلی خیلی کمرنگ دیده شد.میخواستم بدونم لک لانه گزینی هست یعنی امکان داره لانه گزینی بعدازتاخیردرپریودانجام بشه؟ یااحتمالادارم پریود میشم.باتشکر

سلام خسته نباشید من یه سوال دارم خواهش میکنم زود جواب بدین.
من هفته سوم بارداری سقط داشتم دو روز بعد سقط پریود شدم رفتم سونو چیزی نشون نداد.فقط یه مشکلی که هست زیر شکمم داخل رحمم و تخمدان چپم درد میکنه و این خیلی نگرانم کرده میشه راهنماییم کنید؟

sana67 نوشته شده:مشخص نیست کی بیان عزیزم
Simira86 نوشته شده:[hidden][/hidden]سلام خانم کارشناس من ۶روزه پریودیم عقب افتاده.الان درروزششم یه خونریزی خیلی خفیف داشتم بیشترشبیه لک بود تا خونریزی.بیبی چک هم گذاشتم یه خط خیلی خیلی کمرنگ دیده شد.میخواستم بدونم لک لانه گزینی هست یعنی امکان داره لانه گزینی بعدازتاخیردرپریودانجام بشه؟ یااحتمالادارم پریود میشم.باتشکر

نی نی من نوشته شده:متاسفانه به شدت به قرصای جلوگیری حساسیت دارم
سلام
دوست عزیزم
چاره ای به جز مصرف قرص اورژانس نیست مگر اینکه فقط امیدوار باشید که تخمک گذاری رخ نداده باشد(که البته احتمالش هم زیاد است)
كارشناس مامايي فيروز

Simira86 نوشته شده:
sana67 نوشته شده:مشخص نیست کی بیان عزیزم
Simira86 نوشته شده:[hidden][/hidden]سلام خانم کارشناس من ۶روزه پریودیم عقب افتاده.الان درروزششم یه خونریزی خیلی خفیف داشتم بیشترشبیه لک بود تا خونریزی.بیبی چک هم گذاشتم یه خط خیلی خیلی کمرنگ دیده شد.میخواستم بدونم لک لانه گزینی هست یعنی امکان داره لانه گزینی بعدازتاخیردرپریودانجام بشه؟ یااحتمالادارم پریود میشم.باتشکر
سلام
اگر تا ۴ روز حدودا پریود عادی تون شروع نشد آزمایش دهید
اگر تخمک گذاری دیرتر از زمان مورد انتظار رخ داده باشد احتمال اینکه لقاح و در نتیجه لانه گزینی هم دیرتر باشد هست
كارشناس مامايي فيروز

sb6566 نوشته شده:سلام خسته نباشید من یه سوال دارم خواهش میکنم زود جواب بدین.
من هفته سوم بارداری سقط داشتم دو روز بعد سقط پریود شدم رفتم سونو چیزی نشون نداد.فقط یه مشکلی که هست زیر شکمم داخل رحمم و تخمدان چپم درد میکنه و این خیلی نگرانم کرده میشه راهنماییم کنید؟
سلام
درد باید بالینی تشخیص داده شود
ترشحات عفونی ندارید؟
كارشناس مامايي فيروز

سلام.خانم دکتر خیلی دیر جوابمو گرفتم متاسفانه.از اون روز داره سه روزو سه شب میگذره.من تو روز نهم سقط بچه بودم.مگه امکانش هست که هنگام سقطم حامله بشم؟!چون لکه بینی داشتم!!!!تو چندتا از پیاما دیده بودم که کارشناسان گفتن دوهفته بعد از سقط تخمک گذاری شروع میشه برا من حالا دوهفته نشده اصلا که سقط کردم.با این وجود بازم امکانش هست که باردار بشم؟!!!؟اگه هست چی کنم که نشه قرص که ده الان فایده ای نداره.داره؟!!!!توروخدا زودتر جوابمو بدین.خواهش میکنم.

نی نی من نوشته شده:خانم دکتر شما تو جواب من گفتین که احتمالش هم خیلی زیاد هست!
میخواستم بدونم احتمال چی خیلی زیاده؟!تخمک گذاری؟!
وای خیلی استرس گرفتم
عرض کردم:
.... که تخمک گذاری رخ نداده باشد(که البته احتمالش هم زیاد است)
یعنی رخ ندادن تخمک گذاری احتمالش زیاد هست
كارشناس مامايي فيروز

نی نی من نوشته شده:سلام.خانم دکتر خیلی دیر جوابمو گرفتم متاسفانه.از اون روز داره سه روزو سه شب میگذره.من تو روز نهم سقط بچه بودم.مگه امکانش هست که هنگام سقطم حامله بشم؟!چون لکه بینی داشتم!!!!تو چندتا از پیاما دیده بودم که کارشناسان گفتن دوهفته بعد از سقط تخمک گذاری شروع میشه برا من حالا دوهفته نشده اصلا که سقط کردم.با این وجود بازم امکانش هست که باردار بشم؟!!!؟اگه هست چی کنم که نشه قرص که ده الان فایده ای نداره.داره؟!!!!توروخدا زودتر جوابمو بدین.خواهش میکنم.
من هم در پاسخ شما عرض کرده بوده که کمتر از ۲ هفته احتمالش خیلی کم است اما واقعیت این است که صفر نیست
كارشناس مامايي فيروز

نی نی من نوشته شده:شرمندم خانم دکتر من یه ریز سئوال میپرسم.میخواستم بدونم چرا میگن سه تا شیش ماه صبر کرد بعد دوباره باردار شد؟!
فقط خانم دکتر جواب سئوالای بالاروهم بدین بهم که پرسیدم.ممنونم ازتون.
رحم آماده شود
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “کمردرد و پشت درد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 9 مهمان