سوال دارم خانم کارشناس

سلام خانمکارشناس عزیز ممنون از پاسخ هایخوب شما
من دواهی هست که موقع پریدهام در روز دوم که خون ریزی زیاد میشود درد بسیار زیادی در رحمم دارم مثل تیر کشیدن یا حتی درد شدید انگار رحمم باد جمع میکنه وخیلی شدید در د میگیره ببخشید حتی در ادار کردن هم مشکل پیدا میکنم بادرد وفشار بسیار این ماه به دکتر عمومی مراجعه کردم ولی چیزی نگفت فقط مسکن داد وگفت وقتی پاک شدم به دکتر مراجعه کنم
لطفا شما بگویید من چکار کنم این درد ها در روز سوم یا چهارم پرید تمام میشود آیا مشکلی دارم ؟ممنون

خدایا از تو معجزه میخواهم
معجزه ای بزرگ در حد خدابودنت
تو خود بهتر میدانی
معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند…
نا امید نیستم …فقط دلتنگم…..

Re: سوال دارم خانم کارشناس

سلام
دوست عزیزم درد و انقباضات دوران قاعدگی به طور کل در برخی از زنان شدید است و لزوماً آنرمال و یا نشان دهنده ی یک مشکل نیست.اما اگر فکر می کنید که دردهای غیر عادی و غیر از دردهای مذکور است باید معاینه دو دستی توسط درماتگر انجام شود.
كارشناس مامايي فيروز

سلام، من روز اخر پریودم نزدیکی داشتم ، همسرم منی رو کامل داخل ریخت ، شش ساعت بعد یه لونژیل 1.5 خوردم، سه روز بعد دوباره پریود شدم، پنج روز بعد نزدیکی داشتم و اچ دی خوردم دوباره هفت روز بعد به مدت کمتری پریود شدم، الان ک پریودم تموم شده درد کمر شدیدی دارم که سه چهار روزه ولم نمیکنه.خیلی استرس دارم، ایا باردارم؟

این مدل قرص خوردن به طور کل سیکل شما رو برهم زده و هیچ تشخیص قطعی نمی توان گذاشت.
از آنجا که روش اورژانس در هر سیکل فقط یک بار کار آمد است و دیگر نیست. پس نزدیکی بار دوم شما قطعاً محافظت نشده و بدون پیشگیری محسوب می شود و زمانش هم با زمان تخمک گذاری احتمالی تون می تواند نزدیک باشد بنابراین برای مشخص شدن صحت احتمال بارداری، فقط با گذشت 3 هفته از آخرین نزدیکی و در صورت رخ ندادن قاعدگی مطمئن تا آن زمان، باید تست انجام داد.
در زمان قاعدگی تون نزدیکی می کنید؟!!! یا اشتباه متوجه شدم؟
كارشناس مامايي فيروز

تشخیص درد کلاً باید توسط درمانگر بالینی شما صورت بگیرد.اما دردهای استخوانی و ... جزو علائم هشدار و اورژانس در بارداری نیستند و جزو عوارض خود بارداری بر مادر محسوب می شوند. کلسیم مصرف می کنید؟
كارشناس مامايي فيروز

سلام وقت بخير. من قبل از اينكه پريود بشم نزديكى داشتم و بعد از اون هم پريود شدم ولى مثل قبل نبود درد بيشترى داشتم خون ريزى كمتر بود و رنگش خيلى تيره بود حتى تا الان كه دو هفته گذشته ولى لكه بينى دارم كمر درد و دل درد و احساس خستگى زيادى دارم بيشتر ميخوابم ميخواستم بدونم كه امكان داره باردار باشم؟!

سلام وقت بخیر
من دو ماه که اقدام به بارداری میکنم قبل از اقدام سیکل من ۲۸ تا ۲۹ روز بیشتر نمیشد ولی تو این دوماه هر دو سیکلم ۳۴ روزه شده که اولش تا دو سه روز لکه بینی قهوه ای دارم(که تا الان لکه بینی اول پریود نداشتم) که این ماه لکه بینیم بیشتر بود و روز ۳۵ پدیود شدم الان کل سیکلم بهم ریخته و نمیدونم باید چیکار کنم و تاریخ تخمک گذاریم چطور میشه لطفا راهنماییم کنید خیلی نگرانم

Sadaftt نوشته شده:سلام وقت بخير. من قبل از اينكه پريود بشم نزديكى داشتم و بعد از اون هم پريود شدم ولى مثل قبل نبود درد بيشترى داشتم خون ريزى كمتر بود و رنگش خيلى تيره بود حتى تا الان كه دو هفته گذشته ولى لكه بينى دارم كمر درد و دل درد و احساس خستگى زيادى دارم بيشتر ميخوابم ميخواستم بدونم كه امكان داره باردار باشم؟!
هر گونه پریود و خونریزی غیر معمول شک به بارداری را از نظر علمی ایجاد می کند .تست دهید
كارشناس مامايي فيروز

مهراز نوشته شده:سلام وقت بخیر
من دو ماه که اقدام به بارداری میکنم قبل از اقدام سیکل من ۲۸ تا ۲۹ روز بیشتر نمیشد ولی تو این دوماه هر دو سیکلم ۳۴ روزه شده که اولش تا دو سه روز لکه بینی قهوه ای دارم(که تا الان لکه بینی اول پریود نداشتم) که این ماه لکه بینیم بیشتر بود و روز ۳۵ پدیود شدم الان کل سیکلم بهم ریخته و نمیدونم باید چیکار کنم و تاریخ تخمک گذاریم چطور میشه لطفا راهنماییم کنید خیلی نگرانم
عزیزم روز اول خونریزی تون رو روز 1 بشمارید.
می توانید روز 12 سیکل حدودا سونو دهید تا از وضعیت تخمک گذاری مطلع شویم
كارشناس مامايي فيروز

ا سلام خدمت دکتر گرامی
لطف کنید منو راهنمایی کنید.
14 روز از پاک شدنم میگدره الان ترشحم رنگ قهوه ای داره!! پریودی من نامنظمه!! قصد بارداری دارم و الان پنج ماه قصد بارداری دارم و پنج ماه اول ازدواجم قصد بارداری نداشتم و بصورت طبیعی جلوگیری میکردم!!آزمایش پیش بارداری هم انجام دادم ک همه چیز نرمال بوده و همین طور بعد از یک هفته از پاک شدنم سنو دادم ک اونم نتیجه اس نرمال بود ولی الان یه روزه ک ترشحم رنگی شده! این حالت یه هفته بعد از سنو اتفاق افتاده.
لطف کنید بفرمایید ک من باید چکار کنم.
سپاس از توجه شما

سلام خسته نباشید
ببخشید 2 مهر پریودیم بوده تقریبا 5 روز پیش حالتهایی از بارداری مثل حالت تهوع.تکرر ادرار.دل درد و کمردرد.معده درد شدید.داشتم که منجر به انجام تست شدکه تست با هاله ای کمرنگ مثبت شد بعد دو روز دو لک دیدم دیروز باز تست رو امتحان کردم که دیدم مثبت شد با خط پر رنگ اما دو ساعت بعد لکها به خونریزی تبدیل شد..

در اصل دیروز یعنی 2 آبان موقع پریودیم بوده و من 4 روز زودتر تست رو زدم مثبت شد ودیرزو پر رنگتر شد..
اما خونریزی دلیلش چیه امکان سقط هست ..یا لانه گزینی امکان داره با این شدت باشه؟یا اصلا امکان داره مثبت کاذب بوده باشه..
خیلی بلا تکلیفم.خواهش میکنم راهنماییم کنید..
لازم به ذکره که من 2/5 سال پیش یه زایمان داشتم که قبل از بارداری کیست تخمدان داشتم بعد مداوا باردار شدم امکان داره دوباره کیست داشته باشم وکیست باعث مثبت شدن تست شده باشه..
واینکه کمی هم عفونت دارم
ارسال پست

بازگشت به “کمردرد و پشت درد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 11 مهمان