Re: دردشدیدکمر

ناجي جون علائم بارداريم اين بودكه زير شكمم خيلي درد ميكرد وضعف زياد داشتم زودبه زودگرسنه م ميشد حالت تهوع تكرر ادرار زياد داشتم تو يه ساعت ٥ ٦ بار ميرفتم wcو سردرد وسرگيجه زياد وبيخوابي شايد دريك شبانه روز ٥ ساعت ميخوابيدم وسينه هام هم خيلي درد ميكردند علائم سقط هم درد شديد پاهام و بيشتر قسمت بيروني دوتا ران هام شكم درد و خونريزي

خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا

سلام دوستان.منم اوايل بارداري خيلي كمر درد داشتم حتي از جند روز مونده به بريودم اين دردو داشتم.حتي اكه باردار هم باشين ممكنه كمر درد و دل درد داشته باشين.يادمه وقتي رفتم بي بي جك بذارم جون احتمال نميدادم كه باردار باشم زير دلم همجين درد ميكرد كه جون ميخواستم برم مسافرت ببخشيد زور ميدادم تو دستشويي همين كه ديدم مثبته سريع بلند شدم

آزی نوشته شده:سلام بچه ها يه مشكلي دارم ١١/٤/٩٢ جنينم سقط شد والان ١هفته س كه از خونريزي پاك شدم وچند روزه كمر درد شديد هم دارمطوري كه نميتونم كمرمو راست كنم بچه ها وكارشناس محترم كمكم كنيد رابطه هم اين چند روز داشتم
سلام
آزی جون پست دیگرم رو دیدید؟ ترشحات عفونی ندارید؟
كارشناس مامايي فيروز

asal916 نوشته شده:سلام وتشکر از زحماتتون
امروز تاریخ پریودمه،ولی 2روز کمردرد شدید دارم،بااستراحت هم اصلأ کم نمیشه،فقط شدتش کمو زیاد میشه.
از حدود 2هفته پیش هم علائم بارداری داشتم ولی هنوز آزمایش ندادم،علائمم:تغیر نوک سینه،افزایش دمای بدن،نفخ و درد معده،کمی حالت تهوع،تکرر ادرار،دردپهلوی چپ.
ولی الان این کمر دردو دیگه نمیشه تحمل کرد،به نظرتون چه کاری انجام بدم؟ برای آزمایش زوده؟ اصلأ امکان بارداری هست؟برای درد کمر چی پیشنهاد میکنید؟
خدا قوت؟
سلام
برخی بی بی چک ها مئعی تشخیص بارداری با 1 روز تاخیر هم هستند.
درد هم در مواقع پیش از قاعدگی هم اوایل بارداری مطرح است اما مساله این است که کمر درد شدید می تواند از عفونت هم باشد.
ترشحات عفونی ندارید؟
كارشناس مامايي فيروز

خ خوشحالم که تشریف اوردید خانم کارشناس
خیر؛هم اینکه ترشح ندارم هم اینکه رفتم دکتر معاینه کردند گفتن که ترشح ندارم.
ولی به یچیزی شک دارم ممکنه با معاینه دیده باشن دهانه رحمم تغیری کرده باشه که شک به بارداری داشنه باشه؟
چون گفتن تا 1ماه بخاطر تاخییر پریود کاری نکن فقط بی بی چک استفاده کن.اصلا سابقه نداشت همیشه دارو میدادن که باز شم و از روز 2-3 داروی باروری بخورم. نظر شما چیه؟
درضمن 2تا امپول دادن که اصلا اطلاعاتی ازش ندارم میشه کمک کنید؟
Methocarbamol (injection
Novartis ( synacthendepot.)
:?:
:?:
جایی در پشت ذهنت به خاطر بسپار، که اثر انگشت خداوند بر همه چیز هست .

نميدونم ترشحات هميشگي هستش اگه ترشحات عفوني باشه مگه خارش وسوزش و درد نداره من چنين علائمي ندارم فقط درد زياد زيرشكم حين نزديكي وكمر درد شديدهم دارم
خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا

اختیار داری عزیزم اصلا شما خودت شیر هستی گلم

آخه بزاری انشألله با خبر خوش بیای احتمالش بیشتره، تااینکه من بزارمو با نأمیدی بیام
جایی در پشت ذهنت به خاطر بسپار، که اثر انگشت خداوند بر همه چیز هست .
ارسال پست

بازگشت به “کمردرد و پشت درد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان