Arash718

سلام من هفته 7بارداری هستم سونو واژینال دادم تو هفته 6ساک تشکیل شده بود ولی جنین نبود و طول ساک13میلیمتر بود الان دل دردو کمر, درد دارم و اینکه دیشب لکه بینی داشتم امروزم هم رفتم دکتر گفتن نمیتونن شیاف بدن چون امکان داره حاملگی پوچ باشه بعدا برای سقط مشکل پیش بیاد لطفا کمکم کنید من خیلی استرس دارم من تو بارداری قبلیم جفتم پایین بود لکه بینی داشتم

Re: کمر درد در هفته های اول

با سلام من یک ساله اقدام ب بارداری کردم وپریودهام نامنظم هست یعنی ی ماه نوزدهم پریود میشم ی ماه پونزدهم ی ماه شیشم ولی اکثر هر بیست و یک یا دو پریود میشم و یک هفته جلوتر کمردرد دل درد سینه درد و همینطور جوش زدن میاد سراغم بار اخر شیشم پریود شدم ک الان سیامه هنوز پریود نشدم جلوترم کمردرد نگرفتم کم جوش زدم الان یکم کمردرد و تهوع دارم ایا ممکنه باردار باشم تورو خدا جواب بدید

Zeynooo نوشته شده:با سلام من یک ساله اقدام ب بارداری کردم وپریودهام نامنظم هست یعنی ی ماه نوزدهم پریود میشم ی ماه پونزدهم ی ماه شیشم ولی اکثر هر بیست و یک یا دو پریود میشم و یک هفته جلوتر کمردرد دل درد سینه درد و همینطور جوش زدن میاد سراغم بار اخر شیشم پریود شدم ک الان سیامه هنوز پریود نشدم جلوترم کمردرد نگرفتم کم جوش زدم الان یکم کمردرد و تهوع دارم ایا ممکنه باردار باشم تورو خدا جواب بدید
سلام
بله احتمالش هست(فقط به دلیل تاخیر)
اما سعی کنید تاخیر بیشتر و قابل اهمیت شود سپس تست دهید
كارشناس مامايي فيروز

با عرض سلام و خسته نباشید .
من 28 سالمه و بارداری دوممه و الان تو هفته ی ششم هستم .کمر درد و دل درد و لکه بینی داشتم رفتم دکتر و سونوگرافی که مشخص شد داخل رحمیه و بابت لکه بینیم شیاف fertigest و امپول femolife داد که گفت امپول سه هفته ، هفته ای یکبار و شیاف هر شب .
میخواستم بدونم با اینکه امروز امپول زدم و شیافم گذاشتم درد کمرم خوب نشد چی کار باید بکنم و علتش چیه ؟ ایا ممکنه مشکلی پیش بیاد

سلام خدا قوت
من دی ماه حاملگی خارج رحمی و عمل داشتم. تا خرداد پیشگیری داشتیم . من پریود هام خیلی دردای وحشتناک زیر دل دارم از اول . ولی این ماه اون دردا رو نداشتم ولی درد غیر طبیعی داشتم . نافم شدید درد داشت تا چند روز. خود ناف و ی کم از بالاش.
و یبارم تو پریودی در حد نیم ساعت درد شدید در محدوده کلیه هام داشتم که شکر خدا زود قطع شد. یکی دو روزم لک بینی استحاضه داشتم
حالا بعد پریود هم بکی دوبار خفیییف درد ناف و دوطرف کلیه و کمی درد کمر دارم.
بشدت نسبت ب بو حساس شدم + خواب آلودگی زیاد .
البته خوابمم مختل شده مثلا شب بزور خوابم میگیره و بعد نیم یا ی ساعت بیدار میشم و نمیتونم دیگه بخوابم.
طول رورم خیلی خواب آلوده ام. امتحانم دارم ولی نمیتونم بخاطر خواب آلودگی بخونم.
گاهی هم احساس می کنم تو شکمم ی چیزی ی حرکتی می کنه البته کم.
امروزم روده ام خیلی اذیت کرد. من یبوست ندارم ولی از دیشب نتونستم بذم صبحم با دردش از خواب بیدار شدم دو سه بار با عرض معذرت مدفوع سفت و سبز تیره داشتم ک تیکه تیکه بود بعد خوردن میوه سه بار تبدیل ب اسهال شد با رنگ خیلیییییییییی تیره.
من خیلییییی نگرانم ممکنه راهنمایی کنید. بعلت ضیق وقت امکان رجوع ب دکتر ندارم فعلا.
ممکنه مشکل حادی باسه؟ احتمال بارداری هس با نه.
خواااااااااااهش می کنم کمکم کنید

سلام دوست عزیزم
علائمی که ذکر کردید بیشتر به متخصص داخلی و گوارش مرتبط است .
به حیطه ی زنان ارتباط ندارد.یعنی علائمی نظیر دردهای شکمی محدوده ی ناف و تغییرات اجابت مزاج و... تنها زمانی در بارداری گزارش می شوند که حداقل دو سه ماه گذشته باشد
نه به این زودی
كارشناس مامايي فيروز

fatemeh092163 نوشته شده:با عرض سلام و خسته نباشید .
من 28 سالمه و بارداری دوممه و الان تو هفته ی ششم هستم .کمر درد و دل درد و لکه بینی داشتم رفتم دکتر و سونوگرافی که مشخص شد داخل رحمیه و بابت لکه بینیم شیاف fertigest و امپول femolife داد که گفت امپول سه هفته ، هفته ای یکبار و شیاف هر شب .
میخواستم بدونم با اینکه امروز امپول زدم و شیافم گذاشتم درد کمرم خوب نشد چی کار باید بکنم و علتش چیه ؟ ایا ممکنه مشکلی پیش بیاد
سلام
عزیزم در حدود 1هفته ممکن است طول بکشد تا بر اثر درمان علائمتون برطرف شود
كارشناس مامايي فيروز

سلام وقت به خیر خدمت کارشناس محترم
من دیروز خدمتتون پیام دادم و در مورد دردی در تخمدان هام خدمتتون گفتم و شما فرمودید احتمال بارداری خارج رحم هست و باید به پزشکم مراجعه کنم پزشک بنده فردا در مطبشون هستند و من ناچارم تا فردا صبر کنم با توجه به اینکه در آخرین ویزیتم گفتند شنبه هفته آینده برای ویزیت بیا ولی با شرایط موجود مجبورم فردا برم
حقیقتش درد تخمدان من همونطور که دیروز خدمتتون گفتم
دوشب گذشته نیمه شب
درد شدیدی در سمت چپم و تخدان چپم احساس کردم چند دقیقه بیشتر طول نکشید و تقریبا شبیه درد قاعدگی بود جالب اینجاست در طول روز هیچ مشکلی نداشتم
باز مجددا گرفتگی خفیفی از نیمه شب پری شب سمت چپم داشتم ولی تا دو سه ساعتی بود و اونم خوب شد
باز مجددا دیشب موقع خواب درد خیلی شدیدی در دو طرف رحمم احساس کردم درواقع میشه گفت یه جور شدید شده درد قاعدگی بود که کمرم و لگنم درد میکرد و کاملا درد رو در تخمدان هام حس میکردم اون درد هم چند دقیقه بود بعد کاملا یکدفعه قطع شد

من خیلی نگرانم خواهش میکنم اگر امکانش هست به من بگید ممکن این دردها طبیعی باشه 
​​​​​​یا نه نشانه مشکلی هستند😔😔😔😔😔
ضمنا من شیاف سیکولوژیست هم استفاده میکنم ممکنه من سقط کرده باشم و اون شیافها جلوی خونریزی گرفته باشن??
آیا درد​​​​درد سقط جنین اینقدر کوتاه و مقطعیهست??
چرا دردها همیشه آخر شب میان سراغم??
خواهش میکنم کمکم کنید من تا فردا ده بار میمیرم زنده میشم😔😔😔

ارسال پست

بازگشت به “کمردرد و پشت درد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان