کمردرد و پشت درد شدید

با سلام به کارشناس عزیز طبق معمول مزاحم همیشگی شما هستم:
کارشناس عزیز مدت دو هفته است که تمام استخوانهای بدنم درد میکنه مخصوصا پایین گودی کمرم بین معذرت میخوام دوباسنم استخونش خیلی شدید درد میکنه بغلهای رون پاهام اونجا که موقع خوابیدن به پهلو زمین میاد هم خیلی درد میکنه واقعا اسی شدم دکتر زنان و ماما چند بار رفتم پماد موضعی رزماری دیکلوفناک پیروکسیکام قرص هیوسن حتی استامینوفن ساده هم مصرف کردم ولی تاثیری نداره اونقدر درد میکنه که حالت تهوعم شدید میشه بنظر شما به پزشک خاصی باید مراجعه کنم مثلا اروتوپد یانه لطفا راهنماییم کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با تشکر

پروردگارا سرنوشتم را زیبا بنویس

سلام
دوست عزیزم! مدلی که شما از دردتون بیان کردید به گرفتگی عضلات شبیه نیست آیا بعد از ورزش یا فعالیت خاصی یا ضربه ای ...دچار نشده اید؟ قبلاً سابقه داشته است؟ اگر هنگام نشستن یا خوابیدن از بالشتک های نرم کوچک استفاده کنید بهتر نمی شود؟
كارشناس مامايي فيروز

ادامه دردکمر

کارشناس مهربونم سلام:
قبل از بارداری اصلا از این دردهای عجیب نداشتم الان به مدت 3هفته است که دچار این درد شدم نه پالش هم کمکی نمیکند شبها تا صبح نمی تونم بخوابم از طرفی درد شکم و پهلوهام هم خیلی اذیتم میکنه همینطور که گفتم به دوتا پزشک خوب شهرمون مراجعه کردم نفهمیدن که این دردها دلیلش چیه فقط یک ماما که توی درمانگاه هست گفت برو ارتوپد حالا موندم چیکار کنم اصلا نمیتونم بشینم اگرم بشینم نمیتونم بلند شم همه کارهامو به سختی انجام میدم بنظرتون لازم نیست پیش دکتری درتهران بروم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
با تشکر از زحمتهای شما
پروردگارا سرنوشتم را زیبا بنویس

Re: ادامه دردکمر

afsanehkhanom نوشته شده:کارشناس مهربونم سلام:
قبل از بارداری اصلا از این دردهای عجیب نداشتم الان به مدت 3هفته است که دچار این درد شدم نه پالش هم کمکی نمیکند شبها تا صبح نمی تونم بخوابم از طرفی درد شکم و پهلوهام هم خیلی اذیتم میکنه همینطور که گفتم به دوتا پزشک خوب شهرمون مراجعه کردم نفهمیدن که این دردها دلیلش چیه فقط یک ماما که توی درمانگاه هست گفت برو ارتوپد حالا موندم چیکار کنم اصلا نمیتونم بشینم اگرم بشینم نمیتونم بلند شم همه کارهامو به سختی انجام میدم بنظرتون لازم نیست پیش دکتری درتهران بروم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
با تشکر از زحمتهای شما
سلام
دوست عزیزم حقیقت این است که که خود این مورد که آیا مشکل شما به ارتوپد و یا زنان و یا متخصص دیگری مربوط می شود فقط از عهده ی یک متخصص داخلی حاذق بر می آید چرا که خاصیت تخصصش این است که تمامی موارد را باهم از زیر نظر می گذراند.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “کمردرد و پشت درد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 3 مهمان