کمر درد شدید

سلام به همراه خوبم میخواستم بگم من 32 سالمه و هفته 8 رو تموم کردم وارد هفته 9 میشم و شاغلم سوالی که می خواستم بپرسم 1.من هفته پیش نزدیکی داشتم در حالکی دکتر از روز اول گفت 3 ماه اول و اخر نداشته باشم و روز بعدش لکه مختصری دیدم هفته 4 هم ارگاسم شدم که باز هم دو روز لکه بینی داشتم و شیاف تجویز کردن ایندفه هم به مدت 20 روز به نظر شما این تهدید به سقط میتونه باشه یا اثرات نزدیکیه اصلا واقعا نزدیکی برا نی نی مضر است یا نه الان سه روزه در استراحتم ولی کمر درد شدیدی دارم و متناوب ایا این از بد خوابدنمه یا چیز دیگه ای میتونه باشه همه جای پشتم حتی بالاها هم درد داره لطفا مثل همیشه راهنماییتونو دریغ نفرمایین سپاسگزارم :P

سلام
دوست عزیزم ! به طور کل لکه بین به همراه درد می تواند تهدید به سقط باشد اما این تهدید به سقط می تواند به یک بارداری ایمن تبدیل شود و ادامه یابد و این در صورتی ست که مراقبت ها و اقدامات لازم صورت گیرد نظیر (درمان دارویی ماننند شیافی که در یافت کردید و نیز استراحت به دستور پزشک(خواه استراحت لگنی: نظیر منع نزدیکی و فعالیت سنگین/خواه استراحت مطلق) .
پس دوست عزیز بسیار این توصیه را جدی بگیرید. در مورددرد هم از آنجایی که هنوز در این سن از بارداری اضافه وزن قابل عرضی رخ نداده پس نمی توان کمر درد را به آن نسبت داد و توصیه دارو در صورت تداوم آن حتماً به پزشکتون مراجعه کنید.
همیشه سلامت و کامیاب باشید!
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “کمردرد و پشت درد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 7 مهمان