درد زیر شکم

#1
سلام خدمت کارشناس محترم من در هفته 26 بارداری هستم الان حدود دوهفته است زیر شکمم مخصوصا سمت راست به شدت درد دارد و تیر میکشد البته در حالت خوابیده و نشستن درد زیادی تدارد در موقعی که میخوام بلند شوم یا در خواب از این پهلو به ان پهلو شوم و وقتی میایستم درد شدید دارم دکتر بهم قرص ایزوکسوپرین با سفالکسین و هیوسین داده است ولی دردهایم خوب نشده فقط هم استراحت میکنم فقط بعضی اوقات دردم کم میشود ولی باز شدید میشود علت این دردها چیست ایا مشکل بزرگی است و زایمان زودرس خواهم داشت باید چکار کنم ؟


#3
سلام
دوست عزیز! به طور کل به دلیل اسپاسم یا گرفتگی عضلات ممکن است دردهایی با مشخصات دردهای شما را داشته باشیم اما شدت داشتن آن قابل انتظار نیست.در هر حال تحت نظر متخصص حاذق بودن و نیز کم کردن فعالیت در کاهش خطر پرفایده خواهد بود.
عفونت هم داشته اید؟
كارشناس مامايي فيروز

#4
ممنون من رفتم سونو معلوم شد که بچه مشکل داره اسیت شدید همراه با پلورال افیوزن و ادم شدید و اینورزن کف پا داشت.من در هفته 18 هم سونو داده بودم که ضخامت چین پشت گردن جنین زیاد بود 5میلی متر ولی دکترم گفت مشکلی نداره .حالا باید بچه رو سقط کنم نمیدونم مجوز میدن یانه چجوری باید سقط بشه آیا با شیاف سقط میشه ؟

#5
سلام
دوست عزیزم! به طور کل مجوز سقط هم به دلایل مادری هم به برخی دلایل جنینی که (بعد ها موجب مرگ داخل رحمی جنین و یا به حرج افتادن مادر می شود) داده می شود. چنانچه در شما یکی از آنها توسط درمانگرتان تشخیص داده شود با نامه ای از ایشان باید به دنبال مراحلش بروید.
البته دلایلی که در آن جان مادر به خطر نمی افتد و فقط دلیل جنینی ست تا پیش از ولوج روح (4 ماهگی) ست.
كارشناس مامايي فيروز

#6
با سلام و تشکر میشه در مورد این بیماریهایی که در جنین من بوجو امده و اینکه به چه علت بوده توضیح دهید ایا بخاطر اختلالات کروموزومی و زنتیک و
ضخامت بالای nt که گفتم میباشد ؟
ارسال پست

بازگشت به “گرفتگی عضلات”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 3 مهمان