گرفتگی عضلات گردن و سرگیجه

سلام و شبتون بخیر

من تازه باردار شدم الان مشکلی که دارم اینه که دو روزه سرم به شدت درد می کنه و سرگیجه دارم به طوریکه اصلا نمی تونم هیچ فعالیتی انجام بدم همش باید استراحت کنم. عضلات گردنم هم گرفته می خواستم از شما کارشناس محترم سوال کنم که آیا این موارد هم می تونه مربوط به بارداری باشه یا خیر؟ البته من حالت تهوع رو همیشه دارم مخصوصا صبح ها همین طور سوزش سر دل رو . ولی این سرگیجه و گردن درد تازه اضافه شده.( قبلا اصلا سابقه سرگیجه به این شدت رو نداشتم.)
ممنون می شم که باز هم مثل همیشه من و راهنمایی کنید.

Re:

KarshenaseMamaee نوشته شده:
شنبه 28 خرداد 1390, 12:37 pm
دوست عزیز سردرد معمولا در سه ماهه اول طبیعی است و جای نگرانی نیست اما برای اطمینان از لحاظ فشار خون حتما بررسی کنید !

سلام وقت بخیر
بله درسته که این مدت برای داشتن سردرد ممکنه طبیعی باشه ولی اگه به صورت مکرر و هر روز این سردرد اتفاق بی افته نیاز هست که به یک دکتر درد معتبر مانند دکتر شمس متخصص درد مراجعه کنید که دلیل اصلی دردتون رو بررسی کنید.

Re: گرفتگی عضلات گردن و سرگیجه

سلام دوست عزیز معمولا سرگیجه در زنان باردار رخ می دهد و علت های گوناگونی دارد مثل کاهش قند خون یا کمبود آهن. در کل جای نگرانی نیست. اما اگه قصد دادید مطمن بشید در رابطه با سرگیجه در زنان باردار مقالات زیاد و علمی وجود داره حتما مطالعه کنید.
ارسال پست

بازگشت به “گرفتگی عضلات”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 8 مهمان