سلام
من شنیدم تبخال معمولی که روی لب میزنه ضرری نداره ولی تبخال تناسلی خطرناکه و اگه اواخر حاملگی باشه با زایمان طبیعی ممکنه به نوزاد منتقل بشه.
پماد یا داروهای موضعی رو هم قبل از مشورت با پزشک مصرف نکن چون بعضی پمادها از طریق خون جذب میشن...
سلامت باشی

من چون خیلی تبخال می زدم انواع داروها و پمادها را انتخاب کردم اما چند سالی هست که یک قطره بهم معرفی کردن خیلی موثر هستش، یعنی اگه قبل از درومدن تبخال بزنی اصلا در نمیاد تا احساس کردم داره در میاد از این قطره میزنم خشکش می کنه . اسمش قطره میرتکس ، دارخانه ها دارن عصاره گیاه مورده اما قبل از استفاده حتما از خانم کارشناس اجازه بگیر. انشاالله خودت و نینینت سالم و تندرست باشید . برای منم دعا کن زودتر مامان بشم.

Re: سوال ازکارشناس

سلام کارشناس عزیز نه تاری دید یا درد معده زیاد نه البته الان بهتره اما بعضی مواقع وسط کمرم خیلی درد میگیره که بابت معده هست فشارم 12 روی 8 . الان خوبه یک موقع های خیلی درد میگیره و با کوچکترین صرفه بالا مزارم یک مقداری نفس تنگه هم پیدا کردم البته به خاطره استراحتهای نسبی که هیچ حرکتی ندارم میتونه باشه؟ چه پیشنهادی برام دارین

Re: سوال ازکارشناس

سلام . من در هفته 14 بارداری هستم و دکترم 10 روز پیش آزمایش خون و ادرار برای من نوشتند و من هم انجام دادم. امروز جواب آزمایش من آمد ولی با کمال تعجب این موارد گزارش شده بودند :

Lymphocyte 15.6% که باید بین 18 تا 50 درصد باشد.
MPV 7.0 fL که باید بین 7.2 تا 12 باشد.
CVM IgG 71.1 U/ML با متد CL که به اینصورت است (NEGATIVE کوچکتر از 12 و EQUIVOCAL 12 -14 و POSITIVE بزرگتر / مساوی 14)
Rubella IgG 29.5 Index که به اینصورت است (NEGATIVE کوچکتر از5 و BORDERLINE 5-10 و POSITIVE بزرگتر / مساوی 10)
Toxoplasma gondii IgG کوچکتر از 3.0 IU/mL به متد سی ال ( NEGATIVE کوچکتر از7.2 و EQUIVOCAL 7.2 - 8.8 و POSITIVE بزرگتر / مساوی 8.8 )
TSH 2.31MIU/ML به روش ECL 2.31 (در بارداری باید کوچکتر از 2.5 باشد)

من خیلی نگران هستم چون ویزیت بعدی من با پزشکم 2 هفته بعد است. خواهش می کنم اگر می توانید من را راهنمایی بکنید. من نگران جنینم هستم ...

آزمایشم را در آزمایشگاه مسعود انجام دادم. چیزهای زیادی از سایتهای مختلف درباره CVM و RUBELLA خواندم و خیلی ترسیدم.
ارسال پست

بازگشت به “سوزش سر دل”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 13 مهمان