ضربان جنین

سلام خواهش می کنم هر چه زودتر به من جواب دهید خیلی نگرانم 21 آذر اولین روز اخرین پریودم بود .سونو 18 بهمن سن جنین 6 هفته و4 روز اندازه 7میلی متر ضربان دیده نشد آیا خیلی غیر طبیعی است؟سونو من واژینال بود

سلام
دوست عزیز! در 6 هفته و 4 روز انتظار می رود در سونوی واژینال ضربان قلب جنین دیده شود.
سن بارداری هم با پریود شما 2 هفته اختلاف دارد.
اما هر دوی این موارد از آنهایی ست که در بارداری های زیادی شاهد آن بوده ایم و خیلی از آنها در سونوی بعدی شک و شبهه را برطرف کرده اند پس فعلاً جای نگرانی نیست. سونوی بعدی چه زمانیست؟
كارشناس مامايي فيروز

KarshenaseMamaee نوشته شده:سلام
دوست عزیز! در 6 هفته و 4 روز انتظار می رود در سونوی واژینال ضربان قلب جنین دیده شود.
سن بارداری هم با پریود شما 2 هفته اختلاف دارد.
اما هر دوی این موارد از آنهایی ست که در بارداری های زیادی شاهد آن بوده ایم و خیلی از آنها در سونوی بعدی شک و شبهه را برطرف کرده اند پس فعلاً جای نگرانی نیست. سونوی بعدی چه زمانیست؟
خیلی تشکر می کنم از پاسخ شما واینکه تازه امروز موفق شدم پاسخ شما را بخونم اینترنتم قطع بود و چقدر از حسن توجه شما پاسخ واقعا کارشناسانه و سربع شما خوشحال شدم اگر می دانستم سریع جواب می دهید سریعا از جایی اینترنت گیر می آوردم و پاسخ شما را می خواندم و چقدر آرامش می گرفتم. دکتر تاریخ بعدی سونو را یک هفته بعد زد یعنی 25 بهمن ولی 2 3 نفر توصیه کردن 2 هفته بعد از آخرین سونو برو و من هنوز نرفتم
ارسال پست

بازگشت به “ویار ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 8 مهمان