حاملگی بعد از دو سقط

سلام من قبلا دو سقط داشتم اولی بارداری پوچ بوده و دومی دو قلویی در حال حاضر 8 ماه است که از کورتاژم می گذره و 7 هفته باردارم چند روزیه که شدیدا دچار حالت تهوع شده ام که این شرایط برایم غیر قابل تحمل است لطفا من را راهنمایی کنید
یه سوال دیگه هم داشتم بخاطر سابقه سقطی که داشتم دکتر برام آسپرین تجویز کرده که هر شب بخورم ولی من تا حالا چند عدد بیشتر نخوردم می تونید در این زمینه منو راهنمایی کنید

سلام. من هم پارسال مرداد سابقه سقط داشتم .امسال ارديبهشت ماه دوباره باردار شدم و دكتر بهم آسپرين داد كه تا پايان ماه 8 مصرف كردم و اين ماه دكتر قرصم را قطع كرده احتمالا آسپرين تا حدودي از لخته شدن خون و سقط بي دليل جلو گيري ميكند.

Re: حاملگی بعد از دو سقط

melika نوشته شده:سلام من قبلا دو سقط داشتم اولی بارداری پوچ بوده و دومی دو قلویی در حال حاضر 8 ماه است که از کورتاژم می گذره و 7 هفته باردارم چند روزیه که شدیدا دچار حالت تهوع شده ام که این شرایط برایم غیر قابل تحمل است لطفا من را راهنمایی کنید
یه سوال دیگه هم داشتم بخاطر سابقه سقطی که داشتم دکتر برام آسپرین تجویز کرده که هر شب بخورم ولی من تا حالا چند عدد بیشتر نخوردم می تونید در این زمینه منو راهنمایی کنید
کلاً تحقیقات ضد و نقیض در مورد مصرف آسپرین در بارداری گفته اند(یعنی همواره اینطور نبوده که تایید شده باشد) اما متخصصین به طور روتین از آن در بارداری هایی که مثلاً علت سقطهای قبلی را وقوع مشکل انعقادی در جفت تشخیص دهند یا احتمالش را دهند ؛تجویز می کنند.
برای تهوع بارداری تنها راهمان اجاری توصیه های مربوطه است که در لینک زیر نیز موجود است:
http://www.bardary.blogfa.com/cat-18.aspx
lموفق باشید!
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “ویار ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 11 مهمان