صدای قلب بچه م شنیده شد

با سلام وخسته نباشید خدمت شما از اینکه منو راهنمائی کردین و دلسوزانه جواب منو دادید ممنونم.
امروز 17/9/88هست و من سونودادم دکتر گفت که صدای قلبش رو میشنوه نمی دونید چقدر خوشحال شدم.... البته برای سابقه قبلیم که سال گذشته به علت تشکیل نشدن قلب کورتاژ شده بودم بهش گفتم اونم که دید من خیلی خوشحال شدم داره گریه ام میگیره گفت نه نگران نباش صدای قلبش روالان دارم میشنوم و ... البته آخرین پریودمن 29/8/88 بوده که تا به امروز 47 روزه هستمو سونوگرافی گفت که 49 روزه هستی ؟ این عادیه ؟
به هر حال خواستم هم خبر ی که بخاطرش خیلی خوشحال شده بودم رو بدم هم تشکر کنم بخاطر زحمتاتون . و اینکه من تجربه اولم هست چه مراقبتهایی باید داشته باشم تا بچه ای سالم داشته باشم . چه از نظر هوش چه جسمی .. البته یه کمک دیگه هم ازتون تمنا دارم که حالت تهوعم خیلی زیاده کپسول هایی که زنجبیلی هست رو هم که فرموده بودید مصرف کردم ولی اثری نداشت میوه و آب میوه بخصوص پرتغال خیلی مصرف می کنم ولی از غذاهای پخته بیزام ولی خیلی کم اونم چون خیلی معده ام خالیه با خیلی زحمت میخورم ولی همش دلدرد و معده درد دارم آب میوه و میوه هم باعث میشه بیشتر معده ام یه جوری بشه که حالت به هم خوردگی بکنم می تونید کمکی بهم بدید لطفاً .
بازم ازتون ممنون .منتظر جوابتون هستم . :wink:

عاطفه جان سلام
ممنون از این که ما را در شادی خودت سهیم کردی. امیدوارم این دوران را با سلامتی طی کنی.
در مورد عدد 47 و 49 هیچ جای نگرانی نیست و طبیعی است .
در مورد ویار و حالت تهوعی که دارید توصیه می کنم لینک زیر را مطالعه کرده و دستوراتش را به کار بگیرید . در عین این که این اطلاعات شما را از مراجعه به پزشک یا ماما بی نیاز نمی کند .
http://bardary.blogfa.com/cat-18.aspx
در مجموع توصیه می شود در طول دوران بارداری مثل همه اوقات زندگی از افراط و تفریط اجتناب شود . خوردن زیاد میوه و اب و میوه آن هم با معده ی خالی قطعا آزار دهنده است . شربت های خنثی کننده اسید معده می تواند در این موارد کمک کننده باشد که در صورت نیاز باید توسط پزشک برایتان تجویز شود .
در مورد رعایت های دوران بارداری برای داشتن فرزندی سالم توصیه می کنم کتاب ریحانه بهشتی چاپ انتشارات نورالزهرا قم را مطالعه نمایید . با توجه به این که سئوالتان خیلی کلی است ، مطالعه ی قسمت های مختلف سایت می تواند برایتان کمک کننده باشد .
در پناه امام عصر آرام و موفق باشید.
 کارشناس مامایی

با سلام خدمت گل نرگس عزیز
خسته نباشید بی نهایت از لطف شما ممنونم . همانطورکه فرمودید حتماامروز با پزشکم مشورت می کنم بازم از لطفی که کردید سپاسگزارم. همیشه شاد باشید :wink: :)
ارسال پست

بازگشت به “ویار ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 13 مهمان