ویتامین E و قطع لکه بینی

سلام خسته نباشید
1: نقش ویتامین ایی در قطع لکه بینی و پریود همراه با لکه بینی چیست؟من امتحان کردم البته نمیدونستم وبا 400 میلی هر روز شروع کردم و وقتی مشورت کردم گفتن مصرف هر روز 100 بخور و با تغییر ناگهانی از 400 به 100 لکه بینی کردم. حالا با پیامی که براتون گذاشتم با کپسول ترنید و ویتامین ایی 400 خونریزیم قطع شد. الان چطور میتونم کپسول و ویتامین کم یا قطع کنم میترسم دوباره خونریزی کنم. امروز روز 11 سیکلم اگه از روز ی که به اصطلاح پشت هم و کم بود تا اون اتفاق که براتون نوشتم.نقش ویتامین ایی برام توضیح میدهید؟
2: لخته سفید صورتی مثل یک تکه پوست رنگ یه تکه چربی میتونه چی باشه ممکنه کیست بوده چون روز قبلش دل درد شدید کردم ظهر و عصرش خونریزی تقریبا زیاد مثل روز 3 یا4 و فردا ظهرش این لخته رو دیدم البته چون ژلوفن خورده بودم درد نداشتم و ففقط از صبحش خون غلیظ سیاه بود؟
خواهش میکنم جوابمو بدید خیلی حالم بده ممکنه باردار بودم راستی سونوهم رفتم گفت همه چی طبیعیه و مشکلی نداری یا تعییر هورمونی بوده یا بارداری؟ :cry:
دلم شکسته چون 7 ماه جلوگیری نمیکنم و بعد از سقط اولم که با یه بار نزدیکی باردار شدم خیلی برام سخته احساس میکنم رحمم توانایی نگه داری جنین نداره؟ :cry:
ممنون

مهیای عزیزم در مورد مصرف ویتامین Eمصرف بدون تجویز پزشک را اصلا توصیه نمی کنم !
معمولا ای دارو در درمان سندروم پیش از قاعدگی و در د های سیکلیک پستان تجویز می شود !
حتما علت لک بینی ها را با مراجعه به پزشک جویا شوید !
برای بارداری هم اصلا نگران نباشید وعجله نکنید تا قبل از یک سا نازایی محسوب نمی شود !
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “ویار ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 11 مهمان