Re: قطع حالت تهوع چند روزه در هفته 6

سلام توروخدا جوابمو بدین من شش ماه پیش سقط داشتم به دلیل نداشتن قلب بچه. ولی الان مجددا یک ماه است که باردارم. از زمان سقط تا الان هم اسید فولیک استفاده میکنم. من الان خیلی سرگیجه دارم ولی اصلا حالت تهوع ندارم .خیلی کمردرد دارم نمیدونم چکار کنم تو رو خدا راهنماییم کنید .

سلام
دوست عزیزم کمردرد بارداری برای الان زود است اگر درد زیر دل خفیف است که مادران اغلب گزارش می کنند و مشکلی هم نیست.
در غیر این صورت سونوگرافی کمک به تشخیص وضعیت ایمنی بارداری می کند و ....
امادر کل مراقب باشید که بارداری گذشته باعث نشود حس نگرانی تون رو به این بارداری سرایت دهید و .... 1 بار سقط رایج است و هیچ دلیلی ندارد که منتظر باشیم باردرای بعدی شما چنین سرنوشتی داشته باشد.
كارشناس مامايي فيروز

سلام
تشخیص با درمانگر شماست اما نداشتن ویار و تهوع به خودی خود مشکلی در بارداری نیست و از طرفی استفراغ غذا از برخی مادران به همین شکل گزارش می شود و مشکلی به جنین و بارداری وارد نیست
كارشناس مامايي فيروز

سلام
من هفته ۶ بارداری هستم از هفته پیش بد جور حالت تهوع داشتم و دکتر بهم دمیترون روزی ۱عدد ناشتا و b۶عصر برام تجویز کرد مصرف میکنم چن روزه با مصرف دمیترون اصلا صبحها تا عصر حالت تهوع ندارم اما شبها حالم بد میشه به نظر شما مشکلی هست که حالت تهوع ندارم با مصرف دمیترون؟

سلام من هفته هفتم بارداری دوم هستم برخلاف بارداری اول که مشکلی جز میوم نداشتم الان شبها حالت تهوع دارم زیاد واز همان هفته های اول تیرویید و قند گرفتم نظرتونو میشه بگین

سلام
دوست عزیزم هر دو سریعا باید نرمال شود
تحت نظر متخصص غدد ، تنظیم دوز داروی تیروئیدتون فوری فوری
کنترل قند خون با تغذیه صحیح و در صورت نیاز داروی مجاز تجویز شده توسط پزشکتون
كارشناس مامايي فيروز

سلام عزيزان من بار دار هستم فقط هفته قبل كمي حالت تهوع داشتم فقط يك يا دو روز بعد فقط بعد از غذا خوردن احساس تهوع كمي دارم بس ديگر اصلا حالت تهوع ندارم يكي دو هفته قبل خيلي احساس خستگي ميكردم اما حالا فقط گاهي وقت ها احساس ميكنم لكه بيني هم ندارم تقريبا هفته هفتم هستم ايا به نظر تون بارداريم سالمه چون من سه ماه قبل سقط هم داشتم لطفا جواب بدين ممنون

باعرض سلام و خسته نباشید خدمت کارشناسان محترم و دلسوز
بنده باردار هستم و هم اکنون در هفته 9 بارداری هستم که در سه هفته پیش سونوگرافی شکمی انجام دادم 6 هفته تمام بودم ک از تاریخ پریودم دو روز بیشتر بود و در سونوگرافی شکمی فعالیت قلب جنینها(دوقلو) مشاهده شد ..و به اصرار همسرم سونوی واژینال انجام شد و اونجا هم سن بارداری با توجه ب CRL ک 3 میلی متر و قطر ساک بارداری 12 میلی متر 6 هفته براورد شد..من میخواستم بدونم این دو روز تفاوت ک سونو بیشتر از تاریخ LMPبود مشکلی نداره؟ و آیا همه چیز طبیعی است؟ و از همه مهمتر اینکه با توجه ب اینکه تاریخ اولین روز از آخرین پریودم 31 اردیبهشت بوده تخمک گذاری حول و حوش چ رورزی بوده؟ سیکل بنده از 23 تا 26 روز متغیر بوده است.. با سپاس از همراهی و صبوری شما..ببخشید سوالاتم زیاد شد شما حق بدین چون در دوران بارداری وچار وسواس میشیم..❤

نيلوفر منصوري نوشته شده:سلام عزيزان من بار دار هستم فقط هفته قبل كمي حالت تهوع داشتم فقط يك يا دو روز بعد فقط بعد از غذا خوردن احساس تهوع كمي دارم بس ديگر اصلا حالت تهوع ندارم يكي دو هفته قبل خيلي احساس خستگي ميكردم اما حالا فقط گاهي وقت ها احساس ميكنم لكه بيني هم ندارم تقريبا هفته هفتم هستم ايا به نظر تون بارداريم سالمه چون من سه ماه قبل سقط هم داشتم لطفا جواب بدين ممنون
سلام عزیزم
مبارکه
نداشنن تهوع اصلا نگران کننده نیست عزیزم
كارشناس مامايي فيروز

یاورم خدا نوشته شده:باعرض سلام و خسته نباشید خدمت کارشناسان محترم و دلسوز
بنده باردار هستم و هم اکنون در هفته 9 بارداری هستم که در سه هفته پیش سونوگرافی شکمی انجام دادم 6 هفته تمام بودم ک از تاریخ پریودم دو روز بیشتر بود و در سونوگرافی شکمی فعالیت قلب جنینها(دوقلو) مشاهده شد ..و به اصرار همسرم سونوی واژینال انجام شد و اونجا هم سن بارداری با توجه ب CRL ک 3 میلی متر و قطر ساک بارداری 12 میلی متر 6 هفته براورد شد..من میخواستم بدونم این دو روز تفاوت ک سونو بیشتر از تاریخ LMPبود مشکلی نداره؟ و آیا همه چیز طبیعی است؟ و از همه مهمتر اینکه با توجه ب اینکه تاریخ اولین روز از آخرین پریودم 31 اردیبهشت بوده تخمک گذاری حول و حوش چ رورزی بوده؟ سیکل بنده از 23 تا 26 روز متغیر بوده است.. با سپاس از همراهی و صبوری شما..ببخشید سوالاتم زیاد شد شما حق بدین چون در دوران بارداری وچار وسواس میشیم..❤
سلام عزیزم
خوشحال میشم کمکی کنم
مبارکتون باشه
نه عزیزم 2 روز اختلاف مشکلی نیست
تاریخ لقاح رو نمی شه دقیق مشخیص کرد
قاعدتا بین 11 تا 20 خرداد متغیر است
كارشناس مامايي فيروز

قطع تحریک و سفتی سینه در هفته ۸

با سلام بنده در هفته ۹ بارداری هستم که در هفته ۶ الی ۷ یک دوبار شاهد لک های خیلی کم رنگ مایل به قهوه ای بودم که سریعا به پزشک و سونو گرافی مداجعه کردم در سونو قلب جنین مشهود و همه چی عادی بود وبا شیاف پرژسترون لک بینی متوقف شد حال سوال من اینه که طی این هفته تهوه هام سرجاشه اما کاملا درد و سفتی سینه هام به طور ناگهانی کم و ناپدید شدند ایا جنبن در سلامتی کامل هست یا نه بشدت نگرانم ممنون از حسن توجه شما

اگر شما در شمار 3 زن از 4 زنی (75 درصد) هستید که در سه ماهه اول بارداری دچار ویار بارداری می‌شوید، حالا دیگر خبر بد را شنیده‌اید! اگر چه این تهوع، اغلب زمانی آغاز می‌شود که خورشید طلوع کرده اما به طور کلی می‌تواند در هر زمان از ساعات شبانه روز رخ دهد. از نظر کلی تهوع و استفراغ بارداری از هفته 6 بارداری شروع می‌شود. از آنجایی که حس بویایی در زنان باردار به شدت تقویت شده است، ویار بارداری می‌تواند نسبت به برخی غذاهای خاص بیشتر شده یا حتی میل به غذاهای دیگر را تشدید کند.
 خبر خوب اینکه برای بسیاری از مادران بارداری ویار بارداری بیش از 12 تا 14 هفتگی طول نخواهد کشید. هرچند برخی خانم‌ها همچنان در سه ماهه دوم علائم همچنان وجود دارد و برخی مادران که دوقلو باردار هستند حتی ممکن است تا سه ماهه سوم این مشکل را داشته باشند. خبر مهم دیگر اینکه هرچقدر هم که ویار بارداری اذیتتان کند، به جنین آسیبی وارد نمی‌شود.
 تور زمینی باکو   تور باکو  تور باکو نوروز 99
ارسال پست

بازگشت به “ویار ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 13 مهمان