Re: لكه بيني در هفته پنج و شش بارداري

با سلام خدمت كارشناس محترم سايت
يازدهم فروردين اولين روز پريودي بوده كه لازم به ذكره دورههاي عادت ماهيانه من چند ماهي نامنظم بوده و بين بيست و پنج تا بيست و هشت روز بوده است. ده روز بعد از نزديكي بي بي چكم هاله انداخت و در تاريخ سوم ارديبهشت بتا ١١٨ و آزمايش خون مثبت و روز پنجم ارديبهشت بتا ٢٢٦ و روزيازده ارديبهشت بتا ٢٣٦٣بود .
روز سه شنبه ١٨ارديبهشت مقداري ترشح خوني ديدم كه به دستور پزشكم سريه يك سونو شكمي انجام دادم كه نتيجه بصورت زير ميباشد:
در بررسي اولتراسونيك بعمل آمده تصوير ساك حاملگي با حدود منظمو به قطر 15ميليمتر در حفره آندومتر ديده مي شود.
تصويري از فتال پل مشاهده نمي گردد.
سن حاملگي براساس M.S.D حدود 6w مي باشد.
سونو گرافي كنترل يك هفته بعد توصيه مي گردد.
در ضمن در تاريخي كه من سونو دادم طبق آخرين پريودي باي پنج هفته و سه روز ميبودم كه شش هفته تخمين زده شده والان از اون تاريخ تا بحال ترشحات قهوه اي رنگ و خونمردگي (در واقع لكه بيني ) بصورت خيلي كم دارم .
خيلي نگران هستم اگه امكان داره سريع جوابم رو بديد .
ممنون از شما

با سلام خانومی هستم 23 ساله . پریودای نا منظم داشتم وتنبلی تخمدان که با لتروزول باردارشدم الان پنج روزه لکه بینی دارم ب رنگ قهوه ای روز اول ی کم بیشتر بود که رفتم سونو وتصویر دوساک حاملگی مشاهاده شد وگفتن 5 هفته و5 روزه . ودوهفته دیگه باید برای قلب برم دکتر بهم ی امپول داد وشیاف ک دارم استفاده میکنم الان پنج روزه وهنوز قطع نشده . خواستم ببینم چکار کنم ؟خطرناک نیس؟؟ممنون میشم اگه جوابمو بدید

سلام استراحت لازم رو داشته باشید موارد این چنینی به خصوص در بارداری های دوقلویی فراوان است با استراحت و دریافت پروژسترون هم کمک می شود
انشالله که به سلامتی بارداری تون به انتها برسه عزیزم
نگران نباشید حتی اگر تا پیایان 12 هفته هم لکه بینی ادامه دار باشد لزوما به معنای ختم بارداری و .. . نیست موراد مشابه داشته ایم
كارشناس مامايي فيروز

ميسو نوشته شده:با سلام خدمت كارشناس محترم سايت
يازدهم فروردين اولين روز پريودي بوده كه لازم به ذكره دورههاي عادت ماهيانه من چند ماهي نامنظم بوده و بين بيست و پنج تا بيست و هشت روز بوده است. ده روز بعد از نزديكي بي بي چكم هاله انداخت و در تاريخ سوم ارديبهشت بتا ١١٨ و آزمايش خون مثبت و روز پنجم ارديبهشت بتا ٢٢٦ و روزيازده ارديبهشت بتا ٢٣٦٣بود .
روز سه شنبه ١٨ارديبهشت مقداري ترشح خوني ديدم كه به دستور پزشكم سريه يك سونو شكمي انجام دادم كه نتيجه بصورت زير ميباشد:
در بررسي اولتراسونيك بعمل آمده تصوير ساك حاملگي با حدود منظمو به قطر 15ميليمتر در حفره آندومتر ديده مي شود.
تصويري از فتال پل مشاهده نمي گردد.
سن حاملگي براساس M.S.D حدود 6w مي باشد.
سونو گرافي كنترل يك هفته بعد توصيه مي گردد.
در ضمن در تاريخي كه من سونو دادم طبق آخرين پريودي باي پنج هفته و سه روز ميبودم كه شش هفته تخمين زده شده والان از اون تاريخ تا بحال ترشحات قهوه اي رنگ و خونمردگي (در واقع لكه بيني ) بصورت خيلي كم دارم .
خيلي نگران هستم اگه امكان داره سريع جوابم رو بديد .
ممنون از شما
سلام
رشد بتا که خوب بوده. بله 5 هفته بوده اید و اینکه جنین رویت نشده هنوز تا هفته بعد زمان هست
استراحت و دریافت پروژسترون
تکرار سونو به صورت واژینال پس از 1 هفته از قبلی
انشالله که خوش خبر بیایید...
كارشناس مامايي فيروز

سلام وقت شما بخیر .۳۲ ساله هستم .برای بار اول روز چهاردهم ازمایش بتا دادم ۱۰۱۸/۱۴ شد ۴۸ ساعت بعد مجددا ازمایش رو تکرار کردم ۲۵۷۶/۸۵ شد که به دکترم اطلاع دادم ایشون برای دو هفته بعد یعنی ۲۷ خرداد به من وقت سونو گرافی دادن .(اولین روز اخرین پریودم هم ۱۲ اردی بهشت بود ). دیشب حدود ساعت ۱۱ که جمعه هم بود ناگهان درد پریودی به سراغم اومد وقتی دستشویی رفتم روی دستمال توالت با هر بار گذاشتن و برداشتن دستمال کاغذی خونی صورتی رنگ می دیدم .خیلی خیلی ترسیدم انن از شیاف پروژسترون استفاده کردم و سعی کردم بخوابم البته درد رفته رفته کم شد .صبح فقط کشاله ران سمت چپم تیر می کشید .و خون هم دیگر ندیدم اما شیاف صبح رو که گذاشتم جداره واژن اغشته به خون کدر بود..بسیار نگرانم و ترسیدم لطفا راهنمایی بفرمایید که ایا مشکل جدی رخ داده. ؟ و می بایست چه کاری انجام بدم .

سلام عزیزم
با توگجه به اینکه بتا خوب بوده و لک داشتید بهتر است برای سونو صبر نکنید و یک سونو داشته باشید تا وضعیت رحم و بارداری را زودتر مطلع شویم.
شیافتون هم سیکلوژست یا مشابه باشد بهتر است
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مشکلات شایع در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 15 مهمان