Re: جواب سونوگرافی

باسلام خسته نباشید،
من قبلا مشکلم رو براتون گفتم اگه خاطرتون باشه گفتم روز ۱۳م سیکلم رفتم برای سونو که فولیکول dominant دیده نشده بود و دکتر برام قرص لتروزال نوشته که از شب پنمین روز پریودی بخورم بعد روز۱۳م سیکلم دوباره برم سونو، اگه تو سونو فولیکول رشد کزده باشه چندمین روز باید آمپول آزار سازی زده بشه برای اقدام به بارداری ؟
(سیکل هامم اکقرا همیشه ۲۸ یا۲۷ روزه میشه )
ممنون میشم راهنماییم کنین .
و ایا اینکه میتونپ این ماه بدون اینکه اون لتروزال بخورم و سونو برم خودمون همینطوری برای بارداری اقدام‌کنیم ببینیم‌باردار میشما یا نه ، چون تا حالا اصلا اقدام نکردم و چون قصد بارداری داشتم گفتم قبلش برم چکاب که این قضیه فولیکول رو تو سونو نشون داد .
شرمنده که طولانی شد .باتشکر از زحماتتون.

يک ساک باحدودمنظم واکنش دسيدوايي نرمال داخل کاويتي رحم درناحيه فوندوس ديده مي شود. داخل ساک فوق فعلا امبريوديده نميشود ولي يکyolk sac ديده مي شود.ميوم يا ضايعه فضاگيردررحم مشاهده نشده.کانونهاي پراکنده همواراژي دراطراف ساک ديده ميشود.(تهديدبه سقط) .تخمدانهاشکل ونماي نرمال دارند وضايعه فضاگيردرآنهاديده نميشود.سن تقريبي بارداري حدودپنج هفته وپنج روز مي باشد.تاريخ سونو١٣٩٧/١/٢۶
آخرین ويرايش توسط 1 on رهاتنها, ويرايش شده در 0.

سلام عزیزم
فعلا ساک بارداری به همراه کیسه زرده دیده شده
هنوز جنین و قلبش رویت نشده
حدود 7-8هفته باید یوتو تکرار شود که ببینیم آیا جنین و قلب تشکیل شده یا ...
ممکن است درمانگران شیاف پروژسترون هم تجویز کنند
كارشناس مامايي فيروز

Tabrizi نوشته شده:باسلام خسته نباشید،
من قبلا مشکلم رو براتون گفتم اگه خاطرتون باشه گفتم روز ۱۳م سیکلم رفتم برای سونو که فولیکول dominant دیده نشده بود و دکتر برام قرص لتروزال نوشته که از شب پنمین روز پریودی بخورم بعد روز۱۳م سیکلم دوباره برم سونو، اگه تو سونو فولیکول رشد کزده باشه چندمین روز باید آمپول آزار سازی زده بشه برای اقدام به بارداری ؟
(سیکل هامم اکقرا همیشه ۲۸ یا۲۷ روزه میشه )
ممنون میشم راهنماییم کنین .
و ایا اینکه میتونپ این ماه بدون اینکه اون لتروزال بخورم و سونو برم خودمون همینطوری برای بارداری اقدام‌کنیم ببینیم‌باردار میشما یا نه ، چون تا حالا اصلا اقدام نکردم و چون قصد بارداری داشتم گفتم قبلش برم چکاب که این قضیه فولیکول رو تو سونو نشون داد .
شرمنده که طولانی شد .باتشکر از زحماتتون.
سلام عزیزم بله حتما
اصولش لااقل 4ماه اقدام است
حتی اگر ماه پیش هم به فرض تخمک.گذاری نداشته باشید دلیل بر این نیست که این ماه هم ندارید و کلا مشکل دارید
برخی ها قدرت باروری شون کم است ولی نابارور نیستند که حتما دارو و درمان بخواهد
یعنی در برخی سیکلها تخمک گذاری دارند و در برخی نه.
در مورد آمپول هم هر زمان که تخمک به 23میلی حدودا برسد تزریق می شود که حدود 36ساعت بعد از تزریق تخمک آزاد شود
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مشکلات شایع در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 17 مهمان