ساک حاملگی

سلام...من تاریخ اخرین پریودم 6/17بوده..معمولا دوره هام مرتب و 33روزه میباشد.7/24فهمیدم که باردارم.حال عمومیم خیلی خوب بوده.تا 8/14که لک بینی داشتم و توی جاده بودم...ادامه دار شد رفتم سونو همون شب که برام سن بچه رو 5هفته و 3روز زد..گفت ساک حاملگی 8/5میلیمتره و تغییر شکل داده و دحتمال سقط داده بهم..الان لکها خیلی کمتر شده و شیاف دارم.ایا مشکلی هست؟نمیشه ساک نرمال بشه؟به حساب خودم هفته اول مهر باردار شدنم.

Re: ساک حاملگی

عزیزم چون 24 مهرماه آزمایش مثبت داشتید ؛پس حداقل این است که آن زمان را (طبق قرارداد مامایی) 4 هفته در نظر بگیریم، پس در زمان سونو(14 آبان ماه) حدود 7 هفته بوده اید و ساک بارداری باید به مراتب بزرگتر می ود و کیسه زرده و جنین و قلبش رویت می شدند.
واقعیت اینه که احتمال نرمال بودن این بارداری کم است.
توکل بر خدا.بهتر است که اگر بارداری سلامتی نیست زودتر ختم شود و در عوض به زودی خبر خوش بارداری سلامت بعدی تون رو بدهید.
كارشناس مامايي فيروز

Re: ساک حاملگی

سلام 32 سالهم آخرید تاریخ پرسیدیم هم 29 شهریورها . امروز سونوگرافی هفته هشتم بارداری نشون داده میگه yolk sac و قطب جنینی تشکیل نشده و msd 32 mm می باشد و به من گفته حاملگی پوچ صدای قلب هم شنیده نشد .. 2 هفته قبلش که سونوگرافی داده بودم یعنی تو هفته ششم CRL 6 mm گفته خیلی میترسم که بازداریم پوچ باشه تو رو خدا راهنماییها کنین
ارسال پست

بازگشت به “مشکلات شایع در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 14 مهمان