Re: لک بینی

باسلام
من هفته 6 بارداری هستم,هفته قبل یک روز در حد دو یا سه قطره ک فقط با خشک کردن دسمال کاغذی مشهود بود لک داشتم فقط برای یک روز و یکی دو ساعت بعد به دکتر مراجعه کردم ک سونو واژینال انجام داد و همه چیز اوکی بود,شیاف پروژسترون 400 داد شبی یکی الان بعد یک هفته دیروز بازم یک لکه خیلی کم بازم پیش اومد, با وجود مصرف شیاف چرا؟ حالا باید چیکار کنم؟یعنی شیاف بی نتیجه بوده؟ باید کار دیگه بکنم؟ توروخدا کمکم کنید,دکترمو عوض کنم؟

سلام
نه عزیزم نگران نباشید.موارد مانند شما و بلکه خیلی زیادتر (برای شما که چیزی نیست) بوده و نرمال هم پیش رفته است. پس اصلاً نگرانی رو حذف کنید. اما اقدام: مصرف شیاف رو ادامه دهید(همینکه 1 هفته قطع بوده و یا حتی به خونریزی تبدیل نشده همینها می تواند اثر شیاف باشد چه بسا برخی ها تا 5 شب که مصرف کرده اند؛ تازه خونریزی شان قطع می شود)و نیز تا حدی که می تواند استراحت نسبی داشته باشید.نزدیکی هم فعلاً نداشته باشید. اگر به سونوگرافیستتون هم مطمئن هستید و قلب هم رویت شده بوده و خونریزی پشت ساک هم نبوده است؛ نیازی به تکرار سونو نیست.در غیر این صورت 1 هفته بعد تکرار کنید
كارشناس مامايي فيروز

با سلام
در اوایل هفته 5 بارداری لکه بینی پ بعد از اون خونریزی کمی داشتم که سریع قطع شد در حد استفاده از یک پد بهداشتی بود
. سونوگرافی کردم و سن بارداری رو 4 ماه و 5 روز تشخیص داد. اندازه ی ساک حاملگی5w5d بود و در نویان زنده ای مشاهده نشده بود و نوشته بودن با توجه به هیزتوری بیمار احتمال سقط وجود دارد. دکترم بهم شیاف پروژسترون دادن که خداروشکر خونریزی و لکخ بینی بکل قطع شد و به مدت 2 هفته استراحت مطلق، بعد از دو هفته سونو که ببینن جنین رشد کرده یا نه. خیلی نگرانم که جرا ممکنه جنین رشد نکنه چند درصد احتمالش وجود دار؟ایا جواب سونو من عیرطبیعی بوده؟

سلام.من چند روز پیش هم درمورد بارداری با شما حرف زدم 15 تیرماه دوماه یا هشت هفته کامل میشه ولی امروز از صبح ببخشید معذرت میخوام در توالت متوجه شدم ترشحات قهوه ای دارم که رو دستمال متوجه شدم کمی زیر دلم هم درد میکنه و نزدیکای صبح هم یه گرفتگی داشتم که احساس درد کردم ولی زیاد طول نکشید .من نزدیکی هم نداشتم که دهانه رحمم بازبشه .نمیدونم چه اتفاقی داره میفته سینه هام که کاملا حساسیتشو از دست داده و فقط آخر شب و اول صبح کمی احساس ضعف میکنم .یه بار دیگم تو 7 هفته سقط داشتم.دوست نداشتم این اتفاق تکرار بشه نمیدونم چی میشه .تازه قرار بود 15 ماه برم سونوی قلب.شیافمو دو تا کرده بود دکتر .با وجود این وضعیت استفادش اثر گذار هست؟

سلام
عزیزم میل شماست می توانید سونوی واژینال رو زودتر انجام دهید و تا 15ام صبر نکنید
امادر کل حتی اگر خونریزی هم می داشتید این تشخیص را نمی گذاشتیم که حتما سقط است و ...
بارداری های عادی داشته ایم که اینطور بوده اند
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مشکلات شایع در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 17 مهمان