پروژسترون میکرونیزه

سلام ، من تازه در سایت شما عضو شدم ♥
یه سوال دارم لطفا اگه کسی اطلاعی داره منو راهنمایی کنه
من شش ماه هست که توی اقدامم، دو ماه پیش یه سقط داشتم توی هفته چهارم و بعد از سقط دکتر ازمایش های هرمونی برام نوشت و نتیجه این شد میزان هرمون پروژسترون
در بدن من کمه و همین باعث شده جنین نمونه ، قرص پروژسترون داد و ده روز مصرف کردم .
الان چهار روز مونده به زمان پریودی ولی من تست کردم و مثبت بود و باردارم .
با دکتر تناس گرفتم و متاسفانه تا دوشنبه نیستش که ازش بپرسم
میخوام بدونم قرص ها رو نباید بخورم الان یا باید بخورم !؟ اگه بازم پروژسترون کم باشه توی بدنم چکار میشه کرد؟

Re: پروژسترون میکرونیزه

با سلام و خسته نباشید
من هفت هفته و یک روزه که باردارم
اوایل چون بتام پایین بود دکتر بهم شیاف پروژسترون داد ولی الان چند وقته که استفاده میکنم صبحها تا چند ساعت ترشحاتم که با شیاف بر میگرده نارنجیه انکار خون ابه داره ولی بعد خوب میشه مطمئنم از داخل رحم نیست چون سونو دادم هیچ مشکلی نبود نمیدونم دلیلش چیه نگرانم میکنه

سلام
دوست عزیزم اگر احتمال می دهید واژن و یا روی خود دهانه ی رحم مشکلی دارد که لکه بینی را ایجاد کرده تشیخصش فقط با معاینه توسط درمانگر حاذق است اما در کل در نظر داشته باشید که هنگامی که سونو نرمال است لزومآً به این معنا نیست که خونریزی از رحم نیست.چه بسا افرادی که در 3 ماه ی اول بارداری همچنان پریود می وشند(اما خفیف و ...) از نقاط دیگر رحم(که ساک بارداری و ... نیست) خونریزی می کنند.
كارشناس مامايي فيروز

اگر خونریزی از رحم نباشد که کلا مربوط نیست.
اگر هم از رحم باشد و از نواحی به جز منطقه ای که اتصال محصولات حاملگی ست؛ در یان حالت است که بارداری های مشابه داشته ایم که ضرری هم متوجه جنین نشده.
اما کلاًتشخیصش با یک سونولوژیست حاذق است.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مشکلات شایع در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان