سلام من از تاريخ نزديكيم ٣٢روز ميگذره، پريود شدم اما چون قبلا حاملكي خارج رحم داشتم، ميترسم، ازمايش بتا دادم عدد١/٢ بود ، امكان بارداري خارج رحمي وجود داره؟ چون دردهاي شكمي و علايمي كه قبلا تجربه كردم رو دارم... ممنومم از پايخگويي

بارداری مشکوک

سلام.خسته نباشید.لطفا برای موردی که دارم وقت بذارید و بادقت جوابمو بدید من خیلی نگرانم و فکر میکنم جواب سونو غلط گرفتم.
تاریخ ۰۲/۳۱ اخرین پریودم شروع شد.اما اصولا ده روز عقب میندازم و سیکلم چهل روزه بود و گاها بعضی ماهها هم پریود رو رد میکردم و نمیشدم.
قرص متفورمین میخوردم چون پلی کیستیک بودم.
بارداریم که شروع شد در تاریخ۰۴/۱۶بتام دیست بود.
در تاریخ ۰۴/۲۴ ازمایش بتام ۶۷۰۰ بود و رشد خوبی داشت.
دوروز بعدش یعنی ۰۴/۲۶ رفتم سونو با اختساب mgsd ۸/۲میلی متر بهم گفتن 5w+5dدارم که حس میکنم این جواب یک هفته زیادی بهم تایم داده ینی فکر میکنم بااین اندازه ساک اول هفته پنجم بودم.
تااینجا همچی نرمال بود تااینکه در تاریخ ۰۵/۰۸ یعنی پانزده روز بعد رفتم بازم سونو و بهم گفتن ساک حاملگی با جدار نامنظم و یک امبریون فاقد ضربان و یولک ساک بزرگ غیرطبیعی و سن هشت هفته.من وقتی سونوی قبریمو نشونشون دادم سن هشت هفته رو برام تجویز کردن.یعنی بازم فکر میکنم اگر سونوی اول اشتباه باشه اینجا من هفت هفتمه.
خلاثه گلتن ختم حاملگی.اما من هیچ درد و خونریزی و لکی ندارم.
دوروز بعد درتاریخ۰۵/۰۸رفتم بیمارستان امام خمینی بستری شم برای سقط سونو کردن و من سونوی قبلیمو نشون ندادم و طبق crl4/05 سن حاملگی رو 6w+1d تخمین زدن ک توی عکس های سونو من crl5/69مطابق شش هفته و سه روز رو هم میبینم.
نمیدونم چکار کنم امروز ۰۵/۱۴ هست و من هنوز لک بینی ندارم حتی دوروز پیش شوهرم بهم سه تا لیوان زعفرون و گل گاوزبون داد خلاف میلم خوردم.اما لک ندارم.
بنظرتون ممکنه قلبش تشکیل شه؟باتوجه به اعداد ام جی اس دی م سی ار ال ها..؟؟ :(

Re: بارداری مشکوک

سلام
دوست عزیز در زمان همان سونوی اولتون از نظر علمی 8 هفته داشتید اما 5 و ... نشان داده
حتی اگر بارداری دیرتر شروع شده باشد هم ، در فاصله ی دو سونو رشد معینی را انتظار داریم.
مثلا از سونوی اول 5 هفته فرض کنیم تا آحرین سونویی که دادید 2 هفته گذشته بوده و انتظار می رفته لااقل ! 7 هفته گزارش شود و جنین و قلب و ... نرمال باشد.
كارشناس مامايي فيروز

سلام من تاریخ ۲/۳/۹۷ یعنی روز موعد پریودام ازمایش بتا دادم که بتا ۱ گزارش شد ی هفته گذشت من ۹ /۳/۹۷ مجددا تست دادم بتای من ۳۷/۱ گزارش شد رنج ازمایشگاه بالای۲۰۰ رو زده بود مثبت به من گفتند مشکوک هست من ۱۲/۳/۹۷ تیتر دادم ۱۰۵ گزارش شد مجددا گفتند تکرار کنم ۱۴/۳/۹۷ تیتر دادم ۱۷۵/۵ گزارش شد بهم گفتند مشکوک هست دوباره بده من تاریخ اولین روز اخرین قاعدگی ۶/۲/۹۷ بوده برای سن ۵ هفته این بتا کم نیست؟ حساب کردم ۱/۶۶ افزایش یافته اما نگرانم تو رو خدا بگین چی میتونه باشه

سلام من در تاریخ 5اذر اخرین پریودیم بود امروز ازمایش انجام دادم 70بود و نتیجه مشکوک یعنی چی ؟ من یه پسر نه ماهه دارم و شرایط بارداری مجدد رو ندارم .علائم بارداری ندارم ولی دلدردو کمر درد دارم میخواستم راهنماییم کنید چیکارکنم ،؟؟؟
باتشکر :roll:

سلام سیکل های من ۳۳روزه و منظم هست و من این ماه از روز سوم سیکل تا ۵روز روزی دوتا کلومفین وگلوکوفاژ روزی یکی خوردم روز ۱۳سیکل در سونوگرافی واژینال فولیکول ۲۴و۱۳ داشتم بدون وجود کیست یا مشکل رحم و تخمدان .یک روز بعد تاخیر آزمایش و بی بی چکم منفی شد ولی من علایم بارداری دارم به همراه دردهایی قسمت زیر شکمم که مدام و خیلی شدید نیست ولی در طول روز حسش میکنم و استراحت میکنم خوب میشه دوتا بارداری قبلم سقط خود به خودی قبل ماه دوم بودن .امروز بعد گذشت ۷روز از تاخیر صبح بی بی چک گذاشتم خط دومش کمرنگ شد وغروب آزمایش بارداری دادم مشکوک بود عددش رو بهم نگفتن قراره فردا آزمایش تیتراژ بتا انجام بدم میخوام بدونم بعدگذشت ۷روز چرا تازه هورمونم داره میره بالا و مشکوکه آیا امکانش هست اینم مث اون دوتا بارداری قبلم بشه
ارسال پست

بازگشت به “مشکلات شایع در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 10 مهمان