کاهش شدید سرویکس در هفته 26

سلام دوستای همیشه همراهم. من در هفته 26 بارداری هستم و اندازه سرویکسم به شدت کاهش پیدا کرده طوری که دکترم دیگه استراحت مطلق رو کافی نمیدونه و داره ریسک عمل رو می پذیره. به هر حال فردا دارم عمل میشم. همتون می دونین که خدا بعد از کلی انتظار این هدیه رو به من داد. تو رو خدا برام دعا کنید که خدا کوچولوم رو حفظ کنه و سلامت تو بغلم بذاره.

Re: کاهش شدید سرویکس در هفته 26

nasim-irani نوشته شده:عزیزدلم. کاملا درکت میکنم و میفهمم چه حالی داری. سعی کن نگرانی رو از خودت دور کنی. ایشالا که همه چی به خیر و خوشی میگذره و فرزند نازت رو به سلامت در آغوش میگیری
نیکی جون عزیزم انشالله با موفقیت بارداریت رو به پایان برسونی.همه برات دعا میکنیم

نیکی عزیزم
همیشه به فکرتم گلم و امیدوارم با گذر از همه این سختی ها ، روزهای شاد و آرومی در انتظارت باشه دوست خوبم.
توکلت به خدایی که باز کردن هر گره دشواری براش آسونه...
تو و دخترکوچولوی نازت رو به خدا میسپارم عزیزدلم... :D
وقتی خداوند از پشت دستانش را روی چشمانم گذاشت
از لای انگشتانش آنچنان محو دیدن دنیا شدم
که فراموش کردم منتظر است تا نامش را صدا کنم...

niki63 نوشته شده:سلام دوستای همیشه همراهم. من در هفته 26 بارداری هستم و اندازه سرویکسم به شدت کاهش پیدا کرده طوری که دکترم دیگه استراحت مطلق رو کافی نمیدونه و داره ریسک عمل رو می پذیره. به هر حال فردا دارم عمل میشم. همتون می دونین که خدا بعد از کلی انتظار این هدیه رو به من داد. تو رو خدا برام دعا کنید که خدا کوچولوم رو حفظ کنه و سلامت تو بغلم بذاره.
انشالله عزیزم ! نگران نباشید و به خدا بسپارید..
كارشناس مامايي فيروز

سحر جون ، نسیم عزیز، حدیث جون از لطفتون ممنونم و به دعاتون واقعا محتاج. ایشالا خودتون هم هر حاجتی دارین روا بشه.
صبای عزیزم خوشحالم از اینکه از ابتدا از اون روزای سخت گذشته همیشه همراهم بودی و دعات شامل حالم بوده. میبوسمت.
من عملم انجام شد دکترم که راضی بود ولی هنوز سونویی برای نیرنی انجام نشده. دعا کنین در اولین مراجعه اوضاع کوچولوم خوب باشه.

KarshenaseMamaee نوشته شده:
niki63 نوشته شده:سلام دوستای همیشه همراهم. من در هفته 26 بارداری هستم و اندازه سرویکسم به شدت کاهش پیدا کرده طوری که دکترم دیگه استراحت مطلق رو کافی نمیدونه و داره ریسک عمل رو می پذیره. به هر حال فردا دارم عمل میشم. همتون می دونین که خدا بعد از کلی انتظار این هدیه رو به من داد. تو رو خدا برام دعا کنید که خدا کوچولوم رو حفظ کنه و سلامت تو بغلم بذاره.
کارشناس عزیز بسیار از دلگرمیتون ممنونم.
عمل سرکلاژ من انجام شد. خدا رو شکر من حرکات نی نی رو حس می کنم. می خواستم ازتون بپرسم آیا خطری ناشی از انجام این عمل هنوز جنین رو تهدید می کنه یا خیر؟

niki63 نوشته شده:
عمل سرکلاژ من انجام شد. خدا رو شکر من حرکات نی نی رو حس می کنم. می خواستم ازتون بپرسم آیا خطری ناشی از انجام این عمل هنوز جنین رو تهدید می کنه یا خیر؟
نیکی عزیزم سلام .خوبی؟خداروشکر که عملت با موفقیت تموم شد.ایشالا یه مدت دیگه کوچولوتو میگیری بغلت عزیزم

:|
niki63 نوشته شده:سحر جون ، نسیم عزیز، حدیث جون از لطفتون ممنونم و به دعاتون واقعا محتاج. ایشالا خودتون هم هر حاجتی دارین روا بشه.
صبای عزیزم خوشحالم از اینکه از ابتدا از اون روزای سخت گذشته همیشه همراهم بودی و دعات شامل حالم بوده. میبوسمت.
من عملم انجام شد دکترم که راضی بود ولی هنوز سونویی برای نیرنی انجام نشده. دعا کنین در اولین مراجعه اوضاع کوچولوم خوب باشه.
نیکی جونم خیلی خوشحالم که حال تو و نینی خوبه
انشاالله که بقیه این دورانو به سلامت طی کنی و دخملی به موقع بیاد بغلت عزیزم :D
پیشاپیش سال نو مبارک مامان نیکی عزیز!
وقتی خداوند از پشت دستانش را روی چشمانم گذاشت
از لای انگشتانش آنچنان محو دیدن دنیا شدم
که فراموش کردم منتظر است تا نامش را صدا کنم...

niki63 نوشته شده:
سلام
خداروشکر عزیزم.
نه نگرانی نداره دیگه عزیزم.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مشکلات شایع در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 11 مهمان