Re: کاهش شدید سرویکس در هفته 26

سلام کارشناس محترم.
دکتر برام آمپول پرولوتون تجویز کردن که تا حالا هفتگی بود و از حالا 10 روز یکبار باید تزریق کنم ، می خواستم بدونم آیا باید سر ساعت تزریق بشه؟ یا اینکه چند ساعت اینور اونور فرق نداره؟
و اینکه من مثلا این هفته یکشنبه زدم ، 10 روز دیگه اش کی میشه؟ باید خود یکشنبه رو بشمرم یا نه؟

niki63 نوشته شده:سلام کارشناس محترم.
دکتر برام آمپول پرولوتون تجویز کردن که تا حالا هفتگی بود و از حالا 10 روز یکبار باید تزریق کنم ، می خواستم بدونم آیا باید سر ساعت تزریق بشه؟ یا اینکه چند ساعت اینور اونور فرق نداره؟
و اینکه من مثلا این هفته یکشنبه زدم ، 10 روز دیگه اش کی میشه؟ باید خود یکشنبه رو بشمرم یا نه؟
حالت آنتی بیوتیک ندارد که فیکس سرساعت باشد عزیزم . فقط تامین پروژسترون بدن است.
10 روز کامل از تزریق آخر بگذرد
كارشناس مامايي فيروز

ببخشید، خانم من هم همین مشکل رو داره.میتونم بپرسم طول سرویکس شما در 26 هفتگی چند بود ؟ مگه تو هفته ی 26 هم میشه سرکلاژ انجام داد ؟آخه جنین بزرگ شده و احتمال داره آسیب ببینه .میشه منم راهنمایی کنید تاپیکم لینکش اینه :
viewtopic.php?f=28&t=8029

phpa80 نوشته شده:ببخشید، خانم من هم همین مشکل رو داره.میتونم بپرسم طول سرویکس شما در 26 هفتگی چند بود ؟ مگه تو هفته ی 26 هم میشه سرکلاژ انجام داد ؟آخه جنین بزرگ شده و احتمال داره آسیب ببینه .میشه منم راهنمایی کنید تاپیکم لینکش اینه :
viewtopic.php?f=28&t=8029
سلام دوست عزیز. در هفته ۲۳ سرویکس من به ۲۰ میلیمتر رسید که دکترم دستور استراحت داد، بعد از سه هفته استراحت مطلق به ۲۵ رسید که دکترم توضیح داد که مایع وارد کانال شده بوده و حالا خارج شده به همین دلیل کمی افزایش داشته و اون موقع گفت باید سرکلاژ بشی. کاملا درسته در اون هفته خیلی ریسک داشت و همه گفتن که هر دکتری این ریسک رو نمیپذیره، اما خدا این دکتر رو وسیله قرار داد و دخترمو برام حفظ کرد. بعد از اون تا آخر بارداری استراحت مطلق بودم.
بازم سوالی داشتی خوشحال میشم کمکی کنم.
ارسال پست

بازگشت به “مشکلات شایع در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 16 مهمان