کاهش وزن در هفته ی پانزدهم

سلام کارشناس عزیز.خسته نباشین.
من هفته ی پانزدهم بارداری هستم و هفته ی گذشته که به مطب پزشک مراجعه کردم وزنم نه تنها افزایش نداشت بلکه یک کیلو هم کمتر شده بود.خیلی نگرانم به نظر شما خطرناک نیست؟آخه طبق گفته ها من تا الان باید یک الی دو کیلو به وزنم اضاف شده باشه.در ضمن ترشح سبز هم داشتم که با مصرف شیاف واژینال مترونیدازول هم برطرف نشده، چکار کنم؟
علایم سقط جنین در این ماه چی میتونه باشه؟
ازتون متشکرم.

Re: کاهش وزن در هفته ی پانزدهم

مشکل تغذیه و ویار داشتید؟
قلب جنین رو توانستند بشنوند؟(البته زیر 16 هفته احتمال شنیده نشدن هست)اگر شنیدند هیچ جای شکی برای سقط و ... تو ذهنتون نگذارید عزیزم!
برای ترشح سبز حتماً تحت نظر متخصص حاذقی درمانش کنید عزیزم
كارشناس مامايي فيروز

KarshenaseMamaee نوشته شده:مشکل تغذیه و ویار داشتید؟
قلب جنین رو توانستند بشنوند؟(البته زیر 16 هفته احتمال شنیده نشدن هست)اگر شنیدند هیچ جای شکی برای سقط و ... تو ذهنتون نگذارید عزیزم!
برای ترشح سبز حتماً تحت نظر متخصص حاذقی درمانش کنید عزیزم
ممنون از کمکتون کارشناس عزیزم.
هیچگونه ویار و مشکل تغذیه ای ندارم.دیروز هم سونو انجام دادم که خدا روشکر همه چیز نرمال بود صدای قلب هم شنیده شد 150 بار در دقیقه بود و توی سونو سن بارداری ام رو 16 هفته زده بودن.تنها ترس من در حال حاضر ترشحات زرد مایل به سبزه ،نگرانم که در صورت مراجعه به مطب باز هم نتیجه نگیرم و در ایام تعطیلی موفق نشم به متخصص مراجعه کنم.چقدر خطرناکه این موضوع؟ممکنه اتفاق بدی بیفته؟

خوب پس خداروشکر عزیزم نگران نباشید.
در حال رژِیم یا ترک برنج و سیب زمینی و ماکارونی که نیستید عزیزم؟
در مورد ترشح: چون نوع عفونت رو نمی دونیم ممکنه خطرناک باشد و ممکن هم هست که بتوان صبر کرد. اما مراجعه به درمانگر حاذق در این وضعیت: کار درست است.
كارشناس مامايي فيروز

KarshenaseMamaee نوشته شده:خوب پس خداروشکر عزیزم نگران نباشید.
در حال رژِیم یا ترک برنج و سیب زمینی و ماکارونی که نیستید عزیزم؟
در مورد ترشح: چون نوع عفونت رو نمی دونیم ممکنه خطرناک باشد و ممکن هم هست که بتوان صبر کرد. اما مراجعه به درمانگر حاذق در این وضعیت: کار درست است.
خیلی خیلی ممنون کارشناس عزیزم
نه هیچگونه رژیمی نمیگیرم و در طول روز سعی میکنم مواد غذایی مفیدی استفاده کنم.پزشک هم برام مولتی ویتامین مخصوص بارداری تجویز کردن ولی در طول این یکهفته وزنم ثابت مونده.
ارسال پست

بازگشت به “مشکلات شایع در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 31 مهمان