راهنمایی بعد از انتقال جنین

سلام من 6 روز پیش انتقال جنین داشتم ولی از اولین روز زیر دلم درد میکرد و شب ها بدتر میشه و دکتر فقط بهم شیاف پروزسترون داده و از مقعد شباف استفاده میکنم ولی از امروز بجز درد زیر دلم از مقعد مایع زرد رنگ بیرون میاد خیلی نگران هستم لطفا کمک کنید متاسفانه نمیتونم با پزوهشگاهی که درمان میشم تماس بگیرم لطفا راهنمایی کنید 8O :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Re: راهنمایی بعد از انتقال جنین

تشخیص با درمانگر شماست اما به احتمال زیاد خروج همان مایع شیاف است که چون از مقعد خارج می شود به این شکل است.
کلاً برای استعمال شیاف چه واژینال چه مقعدی: خروج مقداری از ماده طبیعی ست و به معنای اثر نکردن دارو نیست.
كارشناس مامايي فيروز

با سلام با توجه به دغدغه های داشتن جواب آزمایش مثبت میخواستم راهنمایی کنید که الان من تو یازدهمین روز انتقال هستم سه روز اول بعد انتقال درد زیر شکم و کمر درد داشتم ولی الان دردی ندارم فقط از دیروز کمی پهلوی سمت راستم درد میکنه میخواستم بدونم علائمی که نشان دهنده گرفتن جنین هست تا روز آزمایش خیلی دغدغه دارم حداقل ی نشونه ای نیست تا متوجه مثبت یا منفی شدنش باشه

دوست عزیزم !
قابل انتظار هست که این روزها چقدر می تونه برای شما مهم باشه و داره دیر میگذره... ولی باور داشته باشید که اگر هر نظری در این باره بدهم غیر علمی خواهد بود.
چراکه از دردهای زیردل گرفته تا حساسیت سینه ها و .. همه در بارداری و پیش از قاعدگی مشترک اند.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مشکلات شایع در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 20 مهمان