Re: مشکلات بارداری

هفته هایی که در سونو گزارش می شود و یا طبق آن سن کل حاملگی مثلاً 40 هفته گزارش می شود و همه و همه ، بر حسب اولین روز آخرین قاعدگی ست و نه لقاح. این یک قرار داد است.
از طرفی دوست عزیزم طبق بتا، تخمین سن حاملگی اصلاً دقیق نیست چراکه رنج بسیار وسیعی دارد.

كارشناس مامايي فيروز

باسلام وخداقوت

خانمی 33ساله هستم یک فرزنددخترهفت سال و نیمه داارم .یکسال بعددنیاامدن دخترم ناخواسته باردارشدم که به دلیل مناسب نبودن شرایطم کورتازکردم .4ماه و نیم قبل هم یه کورتازداشتم به دلیل ازکارافتادن قلب جنین درهفته هفتم .

سه ماه بعد کورتازدومم باردارشدم خداروشکر.الان همه مون این بچه رو میخواییم و کاملاهم امادگیشوداریم .درحال حاضرمن درهفته 9و5روزهستم هفته ی قبل به دلیل لک بینی سونو شدم یعنی هفته 8و4روزگی .گفتن مشکلی نیست و جفت هم حالت سیرکولاردارد .ولی من همچنان لک بینی دارم و گاهی هم خونابه قهوه ای بخصوص اگه یه مدت سرپاباشم ازشیاف پروِسترون400هم استفاده میکنم .نمیدونم چرااینجوری شدم و نگرانم لطفن منوراهنمایی کنید باتشکرازشما.

دوست عزیزم ! برخی از بارداری ها در 3 ماه ی اول دچار خونریزی کم و لکه بینی هستند .(به خصوص که 2 کورتاژ هم داشته اید) اما به واقع خیلی از اونها با موفقیت این دوران رو طی می کنند.
استراحت و مصرف شیاف کمک کننده است و پیگیری روتین با سونوگرافی.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مشکلات شایع در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 29 مهمان