مشکل عدد بتا

سلام وقت بخیر....مشکل من اینه که عددبتا خیلی کندبالا میره 8دی عدد بتا 765بودو10 دی شد890سونوگرافیواژینالهم ساک حاملگی دیده نشد.فقط فیبروم 6 سانتی دیده شدگفتناحتمال حاملگ یخارج رحم زیاده ولی من هیچ علامتی ندارم روزاول اذرپریود شدومنظم هر28روزپریود میشدم....خیلی نگرانم چی کار کنم....؟

Re: مشکل عدد بتا

سلام
دوست عزیزم نگران نباشید .
اولاً هنوز ثابت نشده که خارج از رحم باشد و نیز سقط عادی در حال حاضر متاسفانه بسیار شایع است.
بتا اگر بالای 1500 بود و ساک درون رحم نبود، شک به خارج از رحم جادی می شد تا آن زمان فقط سونوی دقیق واژینال باید داشته باشید
كارشناس مامايي فيروز

سلام.من 6خرداد اخرین پریودم بود16 خرداد سونو واژینال دادم گفت توی تخمدان چپ یه تخمک آزاد نشده 18 میلیمتری و در راست یه 8 میلیمتری هست که ازاد نشده هنوز.بعد 2 تیر بی بی چک مثبت شد 7 تیر از بتا دادم 4333 بود رفتم دکتر و سونو وازینال که ساک حاملگل رو ندید و گفت یه توده کیستیک 24 در 30 میل در تخمدان چپ مشاه ه میسه،دکترم میگه توی این تبا باید ساک دیده بشه وگرنه خارج از رحم هست امروز دوباره از بتا دادم شده 4526 این افزایش توی کمتر از 19 ساعت بوده،خیلی نگرانم، خودم میگم شاید دوقلو باشه،اگر ممکنه راهنمایی کنید خواهشا،
بی صبرانه منتطر پاسخ هستم.

سلام
زمانیکه سونو دادید 4 هفته بوده اید و ممکن است برای دیدن ساک زود بوده باشد باید با اختلاف 1 هفته مجدد سونو شوید. بله بتا بالاست . اما خوب مواردی هم داشتیم که حتی 90 هزار بوده اما 1 قلو.اگر در سونوی بعدی سام رویت نشد باید لوله ها و.. به دقت برای شک به خارج از رحم بررسی شود وگرنه الان شک نکنید.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مشکلات شایع در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 28 مهمان