لکه بینی در هفته ششم بارداری

با سلام
من 14 آبان اولین روز از اخرین قاعدگی رو داشتم با توجه به اینکه هر قاعده ای با 6 روز تاخیر در ماه بعد اتفاق می افتاد تا بیستم این ماه در انتظار قاعدگی بودم اما اتفاق نیفتاد روز 22 آذر یک نزدیکی داشتم
چند ساعت بعد از نزدیکی شاهد ترشحات قهوه ای رنگی بودم که ابتدا فکر کردم شروع قاعدگی است اما تا شب میزانش کم بود و بیشتر شبیه خونابه
فردا صبح با بی بی چک تست کردم جواب مثبت بود
هنوز دکتر نرفتم فردا نوبت دارم
باید چکار کنم؟
دیروز قبل از این ترشحات کمی زیر دلم درد میکرد اما الان فقط کشاله رانم درد میکند و کمی کمر درد که از ناحیه کلیه ها شروع میشه
علت لکه ها نزدیکی است ؟
چه اتفاقی قراره بیفته؟
لطفا در خصوص جواب تسریع بخرج بدید
واقعا نگرانم

Re: لکه بینی در هفته ششم بارداری

سلام نگران نباشید فقط سریعا به پزشک مراجعه کن.ایشالا که اتفاقی نمیفته خیلی ها بودن که با وجود خونریزی بچه های سالمی هم به دنیا آوردن.فقط باید سریعا به پزشک یا بیمارستان مراجعه کنی که اقدامات درمانی رو انجام بدن

sokoot نوشته شده:با سلام
من 14 آبان اولین روز از اخرین قاعدگی رو داشتم با توجه به اینکه هر قاعده ای با 6 روز تاخیر در ماه بعد اتفاق می افتاد تا بیستم این ماه در انتظار قاعدگی بودم اما اتفاق نیفتاد روز 22 آذر یک نزدیکی داشتم
چند ساعت بعد از نزدیکی شاهد ترشحات قهوه ای رنگی بودم که ابتدا فکر کردم شروع قاعدگی است اما تا شب میزانش کم بود و بیشتر شبیه خونابه
فردا صبح با بی بی چک تست کردم جواب مثبت بود
هنوز دکتر نرفتم فردا نوبت دارم
باید چکار کنم؟
دیروز قبل از این ترشحات کمی زیر دلم درد میکرد اما الان فقط کشاله رانم درد میکند و کمی کمر درد که از ناحیه کلیه ها شروع میشه
علت لکه ها نزدیکی است ؟
چه اتفاقی قراره بیفته؟
لطفا در خصوص جواب تسریع بخرج بدید
واقعا نگرانم
سلام
دوست عزیزم! بارداری های زیادی با لکه بینی و حتی خونریزی همراه بوده. نباید نگران سقط باشید از ابتدا.
اگر سونو دادید جواب رو لطفا تایپ کنید. در صورت حتمی بودن بارداری شیاف پروژسترون تجویز می شود (در چنین شرایطی)
كارشناس مامايي فيروز

با سلام
ممنون از جوابتون
دکتر شیاف پروژسترون و قرص دافستون رو تجویز کردن + یکسری کلسیم و فولیک و...
بعد از سومین شیاف خوشبختانه لکه بینی قطع شده و ترشحات شفاف دارم.
تعداد شیافها ده تا هست باید همه رو استفاده کنم ؟
ضمنا تنها ممنوعیت نزدیکی است
اما گاهی زیر دلم و کمر و یا کلیه ها بصورت نا منظم و مقطعی درد میکند.
ضمنا نظر دکتر سونو بعد از پایان هفته هشتم بود
الان سونو نکردند
ارسال پست

بازگشت به “مشکلات شایع در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 35 مهمان