خون دماغ شدن در بارداری!!!!!!!!!!!!

با عرض سلام خدمت کارشناس عزیز.
خانم کارشناس اگه کسی در سه ماه دوم بارداری خون دماغ بشه درحد چندقطره اما در طول چند روز و همیشه سر درد هم داشته باشه طبیعیه؟؟؟چکار کنه که هم سردردش کمتر بشه و هم خون دماغ نشه؟؟؟
ممنون از شما.

* ملیکای من هدیه خدا و بیمه آقا امام رضا (ع) *

ممنونم خدا جون... واسه این تجربه منحصر به فرد که شبیه هیچ حس دیگه ای نیست...

Re: خون دماغ شدن در بارداری!!!!!!!!!!!!

چک فشارخون نرمال است!
مشکل انعقادی ندارد!
آسپرین مصرف می کند!
مخاط بینی به علت سرما یا بیماری خشک نیست!
اگر موارد بالا نرمال باشد نه مشکلی ندارد.اما چون با سردرد همراه شده ویزیت متخصص توصیه می شود.اگر موارد پرخطر توسط پزشک رد شد چرب کردن مخاط بینی مصرف قطره عصاره نعناکمک کننده است
كارشناس مامايي فيروز

ممنون از شما خانم کارشناس عزیز رفتم پیش دکتر متخصص وخط چهارم رو تشخیص دادند.

از دیروز درد شدید و بدی در ناحیه گلن احساس میکنم که اصلا نمیتونم راحت بشینم یا بلند بشم.خیلی دردش شدیدهبه علت چی میتونه باشه؟خطرناکه؟

paridaryai196 نوشته شده:ممنون از شما خانم کارشناس عزیز رفتم پیش دکتر متخصص وخط چهارم رو تشخیص دادند.

از دیروز درد شدید و بدی در ناحیه گلن احساس میکنم که اصلا نمیتونم راحت بشینم یا بلند بشم.خیلی دردش شدیدهبه علت چی میتونه باشه؟خطرناکه؟
دوست نازنینم سلام
درد در این سن بارداری مارو به فکر چند مسیله میندازه درد های زود رس زایمانی که باید پس از اطمینان از عدم شروع فاز فعال زایمانی توسط پزشک با آمپولهای پرولوتون و قرص ایزوکسوپرین درمان شود هرچه سریعتر .مورد بعد عفونت زنان یا ادرار است که با علایم مشخص میشود و باید با مصرف آنتی بیوتیک موثر سریعتر درمان شود گاهی در افرادی که خیلی لاغر هستند یا شکمهای پاندولی دارند به علت تغییر مرکز ثقل بدن در بارداری اتفاق می افتد که با استفاده از شکم بند بارداری و استراحت و گرم نگه داشتن موضع خوب میشود بهتر است تشخیص نهایی رو به پزشک معالجت بسپاری عزیزم
كارشناس مامايي فيروز

paridaryai196 نوشته شده:ممنون از شما خانم کارشناس عزیز رفتم پیش دکتر متخصص وخط چهارم رو تشخیص دادند.

عزیزم خیلی قشنگ خودتو لو دادی :twisted:
« رفتم پیش دکتر متخصص » رو از زبون اون خانم باردار نوشتی؟؟؟ :twisted: :twisted: :twisted:
وقتی خداوند از پشت دستانش را روی چشمانم گذاشت
از لای انگشتانش آنچنان محو دیدن دنیا شدم
که فراموش کردم منتظر است تا نامش را صدا کنم...

گلم بعدازظهر رفتم دکتر الی جوووون.نبودم.
گلم شما الان نیستی.فردا صبح یاهو منتظرتم.ساعت11.

ارسال پست

بازگشت به “مشکلات شایع در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 23 مهمان