سرفه زیاد در هفته 25

سلام به همه گلهای فیروزهای و تبریک صمیمانه به مامانای جدید
هفته 25 بارداری هستم و چند روز پیش به علت دردهایی شبیه پریود و گاهی با شدت خیلی زیاد به پزشکم مراجعه کردم ایشون بعد از سونو تشخیص تهدید به زایمان زود رس دادند و گفتند باید استراحت کنم و بالاخره دو هفته مرخصی هم نوشتند از طرفی دو سه روزی بود که گلویم خلط داشت و کمی سرفه می کردم در این مورد پزشکم دارویی به من نداد فقط همان قرص ایزوپرین و آمپول پروژسترون برای دل درد
الان سرفه هام خیلی بیشتر شده و گاهی باعث دل درد می شوند انواع آبمیوه و سوپ و جوشانده به دانه می خورم و سعی
می کنم باهاش بسازم تا خوب بشه قبلا موقع سرفه شربت گیاهی آویشن یا دیفن هیدرامین می خوردم که حالا دکترم گفته نخور
کسی برای تسکین سرفه چیزی سراغ نداره؟ کارشناس عزیز خیلی ممنون می شوم کمکم کنید.
من معلم دبستانم و سال گذشته بارها سرما خوردم سه بار آنفلوآنزا گرفتم امسال هم که هنوز واکسنش گیرم نیومده با این شرایط تهدید به زایمان زودرس خیلی استرس دارم . . . .

Re: سرفه زیاد در هفته 25

amini32 نوشته شده:سلام
آلاله جون مرسی از پاسخت
می شه بپرسم نشاسته را چطور استفاده کنم ؟
سلام
خوبی گلم؟
نی نی خوبه؟
انشاءالله بهتر بشی
خیلی مراقب باش سرفه برات خوب نیس منم تو هفته 36 سرفه شدید گرفتم خیلی آدم اذیت میشه
نشاسته در شیر کامل حل نمیشه در آبجوش حل کن بعد روش شیر بریز و هم بزن بخور :P
یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

Re: سرفه زیاد در هفته 25

amini32 نوشته شده:سلام به همه گلهای فیروزهای و تبریک صمیمانه به مامانای جدید
هفته 25 بارداری هستم و چند روز پیش به علت دردهایی شبیه پریود و گاهی با شدت خیلی زیاد به پزشکم مراجعه کردم ایشون بعد از سونو تشخیص تهدید به زایمان زود رس دادند و گفتند باید استراحت کنم و بالاخره دو هفته مرخصی هم نوشتند از طرفی دو سه روزی بود که گلویم خلط داشت و کمی سرفه می کردم در این مورد پزشکم دارویی به من نداد فقط همان قرص ایزوپرین و آمپول پروژسترون برای دل درد
الان سرفه هام خیلی بیشتر شده و گاهی باعث دل درد می شوند انواع آبمیوه و سوپ و جوشانده به دانه می خورم و سعی
می کنم باهاش بسازم تا خوب بشه قبلا موقع سرفه شربت گیاهی آویشن یا دیفن هیدرامین می خوردم که حالا دکترم گفته نخور
کسی برای تسکین سرفه چیزی سراغ نداره؟ کارشناس عزیز خیلی ممنون می شوم کمکم کنید.
من معلم دبستانم و سال گذشته بارها سرما خوردم سه بار آنفلوآنزا گرفتم امسال هم که هنوز واکسنش گیرم نیومده با این شرایط تهدید به زایمان زودرس خیلی استرس دارم . . . .
سلام
دوست عزیزم در حال حاضر اگر سرفه ی چرکی دارید حتماً باید آنتی بیوتیک مصرف کنید و آن سرفه ی خشک است که به دنبال راه درمان خانگی برایش هستیم.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مشکلات شایع در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 32 مهمان