گیج شدم.کمک.لطفا حساب کنید

اولین روز اخرین پریود خواهرم 14 شهریور بوده و27 شهریور نزدیکی داشته و الان بارداره.
الان هفته چند هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خودش میگه از27 شهریور باید حساب بشه چون قبل و بعدش نزدیکی نداشته.اما شنیدم میگن از روز اولین پری حساب میشه.
اگه سونو بره از 27 نشون میده سن بارداری رو یا از 14 شهریور؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود.
خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود.
ای که ره بستی میان کوچه ها بر فاطمه.
گردنت را میشکست آنجا اگر عباس بود.

Re: گیج شدم.کمک.لطفا حساب کنید

رعنا نوشته شده:اولین روز اخرین پریود خواهرم 14 شهریور بوده و27 شهریور نزدیکی داشته و الان بارداره.
الان هفته چند هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خودش میگه از27 شهریور باید حساب بشه چون قبل و بعدش نزدیکی نداشته.اما شنیدم میگن از روز اولین پری حساب میشه.
اگه سونو بره از 27 نشون میده سن بارداری رو یا از 14 شهریور؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سونو هم طبق قرار داد زنان مامايي از همان روز اول آخرين قاعدگي سن را تخمين مي زند. اصولآً‌همه سن ها و رشد جنين هايي كه مي خوانيد همه طبق همين قرار داد است . يعني اگر گفته مي شود بارداري 40 هفته است يعني 40 هفته پس از اولين روز آخرين قاعدگي و نه تخمگ گذاري و لقاح و ...
كارشناس مامايي فيروز

خانم کارشناس خواهرم که سونو داد مشخص شدتاریخ بارداریش از روز نزدیکی حساب شده یعنی الان هفته 5 است و نه از اولین روز اخرین پریود.
الان باید طبق سونو که 5هفته است حساب کنه یا از روز 14 شهریور که اولین روز پریودش بوده ومیشه 7 هفته؟؟؟؟

عزیزم اختلاف یکی دوهفته هست حتما که شب نزدیکی لقاح انجام نشده عزیزم براساس سونو باید حساب کنی گلم چون از زمان نزدیکی تا وقتی که تخمک بارور بشه وقت میبره
خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا

ممنون ازی جون.شما خیلی خوبی عزیزم که اطلاعاتت رو در اختیارم میذاری.انشالله خدا خیرت بده گلم.انشالله سال دیگه همین موقع پسرت بغلت باشه.
.پس میشه 5 هفته.

رعنا نوشته شده:خانم کارشناس خواهرم که سونو داد مشخص شدتاریخ بارداریش از روز نزدیکی حساب شده یعنی الان هفته 5 است و نه از اولین روز اخرین پریود.
الان باید طبق سونو که 5هفته است حساب کنه یا از روز 14 شهریور که اولین روز پریودش بوده ومیشه 7 هفته؟؟؟؟

ایشون در هر صورت سن بارداری شون رو از اولین روز آخرین پریود بیان می کنند و از طرفی سنی که از روی سونوهای حدود 10 هفته هم دارند و رو کنارش می گذارند(در آینده) برای تخمین سن زایمان
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مشکلات شایع در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 69 مهمان