اختلاف سن حاملگی سونو با آخرین زمان پری

200]سلام
من 92/03/15 آخرین روز پریودم بود. آز خون دادم بتام 305 بود. اولین سونوم برای 5 هفتگی بود البته طبق آخرین روز پریودم اما دکتر گفت ساک رو نمی بینه. 5/2 باز سونو دادم ساک بود و گفت سن حامگی 6 هفته و 2 روز ولی فقط ساک هست (13.3 mm)
من از اول ترشح زرد رنگ داشتم زیر دلم هم درد می کرد
05/14 ترشح خونی داشتم . دل دردم هم کمتر شده بود.. سونو دادم ساک بود و جنین هم دیده شد اما قلب نداشت . سن ساک را 5 هفته و 2 روز اعلام کرد و سن جنین 6 هفته هست. دکتر گفت ممکنه تو این دو هفته جنین رشد نکرده یا شاید لقاح دیر انجام شده باشه .. باید هفته دیگه جنین قلب داشته باشه البته شیاف داده .. از امشب کمی زیر دلم باز درد گرفت .. خیلی نگرانمممم ... کمکم کنید
می شه راهنماییم کنید ؟ چی شده آخه؟ ممکنه سنهایی که سونو می گه اشتباه باشه؟ ممکنه جنینم قلبش نزنه؟
لطفا راهنماییم کنیددددددددد ...........
می شه یه سونوگرافی خوب بهم معرفی کنید؟

Re: اختلاف سن حاملگی سونو با آخرین زمان پری

عزيزم منم بارداريم اصلا سن سنو با سن حاملگي نميخوند وآخرشم سقط شد عزيزم همه مثل هم نيستن توكل كن بخدا انشالله حاملگي سالمي داشته باشي
خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا

Re: اختلاف سن حاملگی سونو با آخرین زمان پری

وقتي لكه باشه كه لك كوچيكه ولي وقتي خونريزي باشه از لكه خيلي خيلي زياد تره نگران نباش عزيزم نوار بذار اگه زود به زود خيس شد ميشه خونريزي ولي اگه لك كوچيك بود كه هيچ
خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا
ارسال پست

بازگشت به “مشکلات شایع در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 36 مهمان