نا امیدی از درمان

سلام خدمت شما جناب دکتر من حدود چهار سال است دنبال درمان ناباروری خودم هستم حتی یزد هم پیش دکتر وحیدی امده ام واصفهان پیش دکتر همایون عباسی دکتر شجاعیان پیش دکتر طاهریون و....... حالا هم بسکه خسته شدم رفتم دنبال طب سنتی وگیاهی دارم درمان میکنم ولی هنوز هیچ نتیجه ای نگرفتم از قرص ویتامین ای پنتوکسیفیلین وکتوتیفن زینک و ژله رویال و...... استفاده کرده ام ولی هنوز هیپچ خودم فکر میکنم بیضه هام مشکل داره ولی در سونوگرافی بیضه ودر معاینات گفتند هیچ مشکلی نداری ولی بیضه هام یکم کوچک هستند دیگه نمیدونم به خدا چه کار کنم ازمایش اخر هم که بردم دکتر طاهریون گفتند احتمال باروری با این ازمایش خیلی کمه به خدا دیگه خسته شدم نه هزینه عمل رو دارم نه دیگه طاقتش نمیدونم چه کار کردم که خدا بامن قهر کرده درها رو به روم بسته با این وضع اقتصادی ونق نق خانومم وفامیل دیگه کم آوردم لطفا به عنوان یک برادر راهنماییم وکمکم کنید راستی اینم ازمایش اخرم اگه میشه بندهاش رو برام توضیح بدید بدونم واقعا چیه ووضعم هم خیلی داغونه ممنون
volume.......4.3
viscosity.......low
ph...........7.5
sperm count.......12
abenormal form........60
motility.......15(grade1,2
wbc.......1-2
ep cell..........1-2
spermatocyte..........6-8
residual body..........15-20

Re: نا امیدی از درمان

سلام
وقت شما بخیر
برادر محترم نمیدونم ساکن کدوم شهر هستین؟
اگه تهران هستین کار دکتر نوروزی عالیه یه امتحان بکنین
انشاءالله جواب بگیرین
یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

مرسی از دلداریتون دیروز تا حالا که پیام دادم یکم سبکتر شده ام ولی خودتون درک میکنید که من چی میگم امیدوارم به رحمانیت خدا ما هم صدای خنده های یه نی نی کوچولو توخونه هامون بیاد بازم ممنون که درکم کردید

وب سایت هم داره اگه سرچ کنید پیداش میکنید دکتر محمد رضا نوروزی
زمان پذیرایی کلینیک:
روزهای شنبه و چهارشنبه

به نشانی: سعادت آباد، سرو شرقی، جنب بیمارستان پارسیان، ساختمان پزشکان پارسیان طبقه هفتم تلفکس:22062525 021

زمان پذیرایی مطب:
روزهای یک شنبه و سه شنبه

به نشانی: خیابان کارگر شمالی، بالاتر از پمپ بنزین، کوچه شهید خسروی، شماره 79، ساختمان پزشکان جامی تلفن: 88331917
و 4- 88632333 - 021
یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

سلام...
باپیشرفتی که علم کرده خیلی کمن زوجهایی که نمیتونن بچه بیارن....تازه اونم باخداست اگرنشد میشه بچه یکی دیگه رو بزرگ کرد..البته میدونم خیلی خیلی سخته حتی حرف زدن دراین مورد هم سخته...
ولی خداروشکر شما آزواسپرمی ندارین..این یک نقطه امیده
پیگیرباشین انشالله بادارو حل میشه... چرا ای وی اف یا میکرواینجکشن نمیکنین؟ هزینه هاش بالاست اما بعضی بیمه های تکمیلی تایک مبلغی هزینه های ناباروری رو ساپورت میکنن...مرکز ناباروری یزد که خیلی معروفه نزدیکتونم هست..یکسر تااونجا برین
ان شالله بحق این ماه عزیز همه تون حاجت روا باشین و بزودی بیاین بگین خانومتون بارداره :D
نگران حرفای مردم هم نباشید...بچه دار هم بشین اونا همینجورحرف میزنن...حکایت دردروازه ی شهره که میشه بست ولی در دهن مردم رو نه!!!! :cry:
موفق باشین...

omid23 نوشته شده:سلام خدمت شما جناب دکتر من حدود چهار سال است دنبال درمان ناباروری خودم هستم حتی یزد هم پیش دکتر وحیدی امده ام واصفهان پیش دکتر همایون عباسی دکتر شجاعیان پیش دکتر طاهریون و....... حالا هم بسکه خسته شدم رفتم دنبال طب سنتی وگیاهی دارم درمان میکنم ولی هنوز هیچ نتیجه ای نگرفتم از قرص ویتامین ای پنتوکسیفیلین وکتوتیفن زینک و ژله رویال و...... استفاده کرده ام ولی هنوز هیپچ خودم فکر میکنم بیضه هام مشکل داره ولی در سونوگرافی بیضه ودر معاینات گفتند هیچ مشکلی نداری ولی بیضه هام یکم کوچک هستند دیگه نمیدونم به خدا چه کار کنم ازمایش اخر هم که بردم دکتر طاهریون گفتند احتمال باروری با این ازمایش خیلی کمه به خدا دیگه خسته شدم نه هزینه عمل رو دارم نه دیگه طاقتش نمیدونم چه کار کردم که خدا بامن قهر کرده درها رو به روم بسته با این وضع اقتصادی ونق نق خانومم وفامیل دیگه کم آوردم لطفا به عنوان یک برادر راهنماییم وکمکم کنید راستی اینم ازمایش اخرم اگه میشه بندهاش رو برام توضیح بدید بدونم واقعا چیه ووضعم هم خیلی داغونه ممنون
volume.......4.3
viscosity.......low
ph...........7.5
sperm count.......12
abenormal form........60
motility.......15(grade1,2
wbc.......1-2
ep cell..........1-2
spermatocyte..........6-8
residual body..........15-20
سلام
اولی حجم مایع منی که بالای 2 سی سی نرمال است.
ph هم بین7.3تا 8 نرمال است.
تعداد اسپرم باید در هر سی سی 20 میلیون باشد که برای شما 12 است.
abenormal form هم درصد اسپرمهای با شکل نرمال است که لب مرز است.
abenormal form گلبول سفید است و نرمال است(بالابودنش نشاناز عفونت دارد)
motility سرعت اسپرم است که باید بالای 50 % باشد.

اگر اینها بعد مصرف داروهاست بهتر است با مراکزی که با قیمت نازل تر این عمل را انجام می دهند(IVF) در تماس باشید.که سریعتر نتیجه بگیرید.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مشکلات شایع در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 27 مهمان