Re: خانم کارشناس ودوستای خوبم تپش شدید قلب دارم چیکار کنم؟

سلام خانم کارشناس عزیز خیلی ازتون ممنونم من هر 2تا شو براتون نوشتم platelet:135وهمچنین esr:32به نظرتون چیکار کنم ؟ قرص فیفول خوبه؟یا همون اسید فولیک؟خانم کارشناس من همچنان تب دارم به نظرتون به چه دکتری مراجعه کنم؟ زنان زایمانم که کاری برام نکرد تبم به جنین اسیب نمیرسونه؟ تورو خدا زودتر بهم بگید نگرانم

وخدایی که در این نزدیکی است ..............

خداروشکرهردومون خوبیم..نازنیین زهرا هم دستت رو میبوسه
چرا عزیزم؟ دلیل تبت رو نفهمید دکترت؟ نکنه عطش و حالت گرمازدگیه که بعضی خانمها دارن؟درجه تب گذاشتی؟ پیش یک متخصص داخلی برو اگه واقعا دمای بدنت بالاست گلم...انشالله بهترباشی

صفیه جان سلام ایشاا.. بهتر میشی گلم یعنی دکتر تشخیص داده تب هست؟
آخه من شنیدم خانم های باردار بخاطز تغییر هورمونی درجه حرارت بدنشون بالا میره خوردن خنکی جات هم فکنم شرایط رو تغییر نده عزیزم نگران نباش ایشاا.. که چیزی نیست فقط تغییر هورمونی هست
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

salam safie jan.manam to bardari ham daraje hararate badanam rafte bod bala (az dakhel dagh bodam makhsosan to khab kheyli aragh mikardam)va ham tapeshe ghalb dashtam az mahe 6 o 7.albte hamishegi nbod.tori ke gahi sedae ghalbamo hes mikardamo hata inghad mohkam mitapid ke lebasam tekon mikhord. Vade hae ghazato ziad kn va har bar kam bnkhor.moghe khab ray kn zire shonehat motaka bashe o saro shonehat balatar bashan.va az hame mohemtar tars nadashte bsh.vase varame pahat ham azmayeshe edrar ke dadi age porotoinesh manfie ke dige moshkeli nis.

اول از همه تب سنج از داروخانه تهیه کنید که لازم است وقتی به پزشک مراجعه می کنید گزارش درجه حرارتتون در روز گذشته اش را بدانید و بگویید.
بعد از آن تب در بارداری عادی و یا بی علت نیست و باید حتما یک مراجعه به متخصص داخلی یا عفونی داشته باشید
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مشکلات شایع در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 23 مهمان