عقرب گزیدگی در هفته 13 بارداری

من خیلی نگرانم دوروز پیش که باغ بودیم یه عقرب زرد بزرگ پام رو زد انقدر دردش بدبود که پام می سوخت و فلج می شد و سم میومد بالاخلاصه پام تا چهل دقیقه فلج شده بود به درمانگاه ک رسیدیم درد پام از بین رفت وکلا هیچ واکنش حساسیتی هم نداشتم چون قبلا عقرب گزیدگی داشتم .. درهرحال بهم امپول دگزامتازون کلروفرنامین و هیدروکورتیزون تزریق کردن .... ایا زهر عقرب و این امپول ها تاثیربدی روی بچه دارن ؟ لطفا جوابمو بدید خیلی غمگین و افسردم

Re: عقرب گزیدگی در هفته 13 بارداری

سلام الی جون خدابدنده عزیزم تواین وضعیت خیلی مراقب خودت باش.نگران نباش خداهم مواظب خودت ونینی کوچولوت هست
خیلی ناراحت شدم برات آرزوی سلامتی میکنم
آرزویـے بکن ...
گوش ـهاے خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه..
ارزویـے بکن ...
شاید کوچکترین معجزه اش بزرگترین آرزوے تو باشد

الی جون اگه کارشناس جواب نمیده ازدکترنسرین زارع پوربپرسی سریع جوابwww.drzarepour.comمیده .
آرزویـے بکن ...
گوش ـهاے خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه..
ارزویـے بکن ...
شاید کوچکترین معجزه اش بزرگترین آرزوے تو باشد

رزرز عزیزم رفتم پیش چندتا دکتر( 3 نفر متخصص زنان + 1 نفر دامپزشک + دوستم که رزیدنت تخصص کاردیولوژی هست )هم رفتم همه می گن معلوم نیست بعضی زهرها ازجفت رد میشن .... البته دوستم می گفت خبری نیست .... دکترخودم می گفت 90 درصد چیزی نیست ... یکی از متخصص هام که بهش زبان درس میدم می گفت که چون واکنش حساسیتی نداشتی یعنی انتی بادی رو داشتی ..... رابطم رو با متخصص ها گفتم برای اینکه مقدار دلسوزیشونو بسنجی .... یکی از دکترهام میگفت حالا عقربرو ازکجابیاریم زهرشو ازمایش کنیم... اتفاقا شوهرم عقربرو گرفت انداخت تو شیشه ولی این پسرعموهام معتادش کردن و اخرشم کردنش داخل سرسوئیچی :( نشد سمش روبدم ازمایش ... هروقت به نی نی فکرمیکنم عقربه میادتوذهنم:(

الی جان ایشاا.. هیچی نیست به دلت بد راه نده ایشاا.. هیچی نیست از این به بعد خیلی مراقب خودت ونی نی باش عزیزم
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..
ارسال پست

بازگشت به “مشکلات شایع در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 18 مهمان