کارشناس عزیز تو رو خدا کمکم کنید.

با سلام.خیلی ممنون میشم اگه زود راهنماییم کنید.من 4آذر اخرین پریودم بود.که 10 اذر تموم شد.ازاا اذز یک شب در میان نزدیکی داشتم.و از 19 اذر که روز ا6 قاعدگیم بود مدروکسی پروژسترون خوردم.شبی 2عدد تا 10 شب.تقریبا از یک هفته بعد از تموم شدن پریودم دل درد.درد سینه.ودرد پهلو داشتم.از 2 دی فهمیدم که باردارم.و همون شب و روز بعدش لکه صورتی لزجی که فقط روی دستمالم ببود دیدم.سونو که انجام دادم.رحمم 17 میلی مت ضخیم شده اما ساک حاملگی دیده نشد وازمایش بتام 187 بود که دکترم گفت این عدد الان باید روی 1000 بود وبا توجه به لکه ای که دیدی احتمال سقط داری.دوباره برای چند روز بعد برام ازمایش بتا نوشت.من خیلی نگرانم تو اینترنت خوندم اگه تو هفته 3 باشم این عدد طبیعیهوتو هفته 4 و1000به بالاست وتا وقتی که به 1000 نرسه ساک حاملگی دیده نمیشه.تو رو خدا هر چه زودتر جوابمو بدین.من تو چه هفته ای هستم.احتمال سقطم چقدره؟؟؟؟؟؟

سلام رها جون من که سر در نیوردم ولی انشالله خودت و بچه ات سالم باشین. انگار خانم کارشناس باهامون قهره اصلا جوابمون رو نمیده منم سوال براش گذاشتم ولی جواب منو نداده. :(
* ملیکای من هدیه خدا و بیمه آقا امام رضا (ع) *

ممنونم خدا جون... واسه این تجربه منحصر به فرد که شبیه هیچ حس دیگه ای نیست...

Re: کارشناس عزیز تو رو خدا کمکم کنی

v_raha نوشته شده:با سلام.خیلی ممنون میشم اگه زود راهنماییم کنید.من 4آذر اخرین پریودم بود.که 10 اذر تموم شد.ازاا اذز یک شب در میان نزدیکی داشتم.و از 19 اذر که روز ا6 قاعدگیم بود مدروکسی پروژسترون خوردم.شبی 2عدد تا 10 شب.تقریبا از یک هفته بعد از تموم شدن پریودم دل درد.درد سینه.ودرد پهلو داشتم.از 2 دی فهمیدم که باردارم.و همون شب و روز بعدش لکه صورتی لزجی که فقط روی دستمالم ببود دیدم.سونو که انجام دادم.رحمم 17 میلی مت ضخیم شده اما ساک حاملگی دیده نشد وازمایش بتام 187 بود که دکترم گفت این عدد الان باید روی 1000 بود وبا توجه به لکه ای که دیدی احتمال سقط داری.دوباره برای چند روز بعد برام ازمایش بتا نوشت.من خیلی نگرانم تو اینترنت خوندم اگه تو هفته 3 باشم این عدد طبیعیهوتو هفته 4 و1000به بالاست وتا وقتی که به 1000 نرسه ساک حاملگی دیده نمیشه.تو رو خدا هر چه زودتر جوابمو بدین.من تو چه هفته ای هستم.احتمال سقطم چقدره؟؟؟؟؟؟
سلام
رهاجان! شما هنگام آزمایش 4 هفته داشته اید که پیش می آید تا 5 هفته هم به هر دلیلی ساک دیده نشود همین ضخامت آندومتر هم خوب است بتاتون هم آنرمال نیست لزومآً.
از نظرمن تا وقتی یه آزمایش دیگری نداشته باشید اصلاً احتمال سقط بررسی اش درست نیست
من منتظر هستم که از جواب بتاتون مطلعم کنید. بسپارید به خدا که صلاح رو بهتر می دونه...
كارشناس مامايي فيروز

paridaryai196 نوشته شده:سلام رها جون من که سر در نیوردم ولی انشالله خودت و بچه ات سالم باشین. انگار خانم کارشناس باهامون قهره اصلا جوابمون رو نمیده منم سوال براش گذاشتم ولی جواب منو نداده. :(
شما در چه تاپیکی سوال بی پاسخ دارید؟
كارشناس مامايي فيروز

سلام کارشناس عزیز خیلی خیلی ازتون ممنونم.امروز ازمایش دادم.بتام 1061 بود.دکترم گفت فعلا خوبه.اما دوباره برا 3شنبه هفته اینده برام ازمایش نوشت.گفت باید بشه 2000.بهم شیاف پروژسترون داد گفت شبی یکی از راه مقعد یا واژن استفاده کن.متاسفانه امروز خیلی خیلی استرس داشتم.احساس میکنم دوباره لک دیدم.چون رو دستمال یه رنگی شبیه صورتی دیدم.خیلی نگرانم.به نظر شما استفاده شیاف از کدوم راه بهتره.چند درصد از احتمال سقطم کم شدهودارم از نگرانی میمیرم

یکی از دوستام مشکل شماروداشت دکترش بهش استراحت مطلق داد با شیاف پروژسترون الان بچه اش 6 ماهشه وفرقی هم نمیکنه از مقعد استفاده بشه یا از واژن

سلام.نمیدونم چرا نگرانیهای من تموم نمیشه.خیلی دلم درد میکنه.پهلوی سمت چپمم تیر میکشه.ممکنه من بارداریم خارج از رحم باشه.دیگه خدا رو شکر لکی ندیدم.ولی پهلوم بشدت درد میکنه :cry: :cry: :cry:

سلام.نه دلپیچه نیست.یه سمت پهلوم تیر میکشه.دلمم همینجور.گاهی اوقات اصلا نیست.معمولا شبا درد میگیره.دیگه لکه بینی هم نداشتم.برام دعا کنین.4 شنبه همه چیز معلوم میشه.ای کاش کارشناس زودتر جوابمو بده.

سلام رهاجان
اگه خیلی بچه تو دوست داری اصلا استرس نداشته باش...استرس واسه بارداری خیلی ضرر داره.همین که لکه بینیت تموم شده خدا رو شکر کن.من اردیبهشت امسال لکه بینی داشتم و اصلا تموم نمیشد تا اینکه تبدیل به خونریزی شد و سقط شد ولی دختر عموم لکه بینی داشت تموم هم نمیشد ولی پسر نازش 1ماه پیش به دنیا اومد.همه چیزو بسپار به خدا.منم الان باردارم ولی ساک بارداریم دیده نشده فعلا دکترم گفتن شاید خارج از رحمی باشه ولی احتمالش ضعیفه.منم سپردم به همون خدا که دیگه این دفعه ناامیدم نکنه.شما هم امیدوار باش :wink:
*خدایا وقتی تو با منی چرا احساس تنهایی!!!
وقتی هوامو داری چرا ترس؟؟؟
وقتی پشتمی چرا نگرانی!!!*
ارسال پست

بازگشت به “مشکلات شایع در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 42 مهمان