رها و زهره جان نگران نباشین اگه خدایی نکرده خارج از رحم بود الان از درد نمیتنونستین حتی حرکت کنین.من کشیدم میدونم دردش چه جوریه.استرسو از خودتون دور کنین خیالتون راحت باشه امیدوارم حاملگی نرمال و خوبی داشته باشین....

ممنونم گلم.به منم دکترم اول گفت شاید خارج از رحمی باشه.ولی چون دیواره رحمم ضخیم شده بود گفت احتمالش کمه.هنوز هیچی معلوم نیست.امیدوارم که مشکلی نداشته باشی.توکلم به خدا زیاده.ولی استرسو نمیشه کاریش کرد.

شفق جان دقیقا علایم خارج از رحمی چیه.رحمت ضخیم شده بود یا نه.کی فهمیدی که خارج از رحمیه؟؟شوهرم خیلی خوشحاله.همه ی استرسم بخاطر اونه.نمیخوام نا امید شه

v_raha نوشته شده:سلام کارشناس عزیز خیلی خیلی ازتون ممنونم.امروز ازمایش دادم.بتام 1061 بود.دکترم گفت فعلا خوبه.اما دوباره برا 3شنبه هفته اینده برام ازمایش نوشت.گفت باید بشه 2000.بهم شیاف پروژسترون داد گفت شبی یکی از راه مقعد یا واژن استفاده کن.متاسفانه امروز خیلی خیلی استرس داشتم.احساس میکنم دوباره لک دیدم.چون رو دستمال یه رنگی شبیه صورتی دیدم.خیلی نگرانم.به نظر شما استفاده شیاف از کدوم راه بهتره.چند درصد از احتمال سقطم کم شدهودارم از نگرانی میمیرم
سلام
وضعيت نگران كننده اي نداريد رهاجان! از هر دو طريق تجويز مي شود اما اگر فرد خونريزي شديد داشته باشد مقعدي توصيه مي شود اگر نه وا‍‍‍ژينال هم مي شود.استراحت كنيد و توكل و آرامشتون رو هم از دست ندهيد.
كارشناس مامايي فيروز

رها جان من اون موقع که فهمیدم دقیقا خارج از رحمه که دیگه کار از کار گذشته بود مستقیم رفتم اتاق عمل .نه فهمیدم ضخامت رحمم چنده نه بتام دقیقا چند بود.من فقط 1 هفته قبل اون رفتم یه از معمولی که از مثبت بود قرار بود 2 هفته دیگش یرم سونو که دیگه قسمت نشد.ولی از علایمش بهت گفتم من اخرای هفته 5 درد شدید مثل دل پیچه داشتم همراه با لک بینی.البته مال من جریاناتش بیشتر بود که اولش به خاطر خونریزی گفتن سقطه و به خاطر یه تشخیص نادرست یه لوله مو از دست دادم هنوزم دلم میسوزه.ولی تو نگران نباش مطمعن باش مال تو ep نیست اصلا ترس واسترس به دلت راه نده.از اول اونقدر فال بد زدم که اخرش سرم اود.به چیزای منفی فکر نکن فقط پیگیر باش و تند تند سونو و از بده.امیدوارم موفق باشی...منو در جریان بذار
ارسال پست

بازگشت به “مشکلات شایع در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 80 مهمان