بازم لکه بینی

من الان 12 هفته و 4 روزه باردارم..دیگه کاملا مشهور شدم بخاطر این لکه بینی...
از هفته 8 شیاف میذارم دکترم هفته 11 شیاف رو قطع کرد باز لکه بینی حالا دیروز رفتم 5 تا شیاف داده لکه بینی ندارم ولی انگار ترشحاتم زرد شده بو هم نداره ...
خیلی بخاطر این موضوع ناراحتم دکترم همش میگه طبیعیه .دلم نمیخواد همش برم سونو ...
هفته 6 و 5 روز رفتم ساک و جنین و دیدم
هفته 8 و 5 روزقلب رو دیدم
هفته 9 بخاطر لکه بینی رفتم ولی هیچ خون و مایعی نداشتم... قلب و همه چیز نرمال
واقعا نمیدونم دلیل این لکه بینی چیه ...استراحت هم هستم...
یه سقط داشتم قبلا با کلی خونریزی همش لک و خون میبینم همه روحیه ام رو از دست دادم ...
دکترم میگه از هفته 13 خطر سقط کم میشه اما این لک پس چیه...
یکی بیاد منو راهنماییی کنه ...

سلام راضیه جان! اگر در سونوتون چیزی شبیه خونریزی پشت ساک یا پشت جفت و ... بودیا قلب و سن جنین در سونو یا سن بارداری مطابق نبود نگرانی داشت اما در وضعیتی که دارید فعلاً جای نگرانی نیست و بارداری هایی هستند که در از 3 ماهه ی اول که خارج می شوند بازهم کمی لک می بینند. درسته که طبیعی نیست اما جون فاکتورهای نگران کننده ی دیگر را ندارید بهترین کار این است که استرس به خودتون وارد نکنید تا کاملآً به حالت رضایت بخش برسید.
به نظرم همین که مادران بدانند از نظر علمی وضعیتشان نگران کننده نیست برای داشتن آرامش کمک کننده است.
موفق باشید
كارشناس مامايي فيروز

سلام من خداروشکر الان 14 هفته و 6 روزه که باردارم برای سونوی nt هم رفتم و جنسیت جنین پسر بود و اینکه اونروز خیلی ارامش گرفتم بازم ممنون ازتون...
:D
از هفته 13 هم لکه بینی قطع شد و دیگه شیاف استفاده نمیکنم...
:wink: :)

عزیزم ورودتو به دنیای مادر شوهرها تبریک میگم..........
خداروشکرخدا یه نی نی سالم بهت داده. نعمت بزرگی نصیبت شده گلم... :lol:
الهی مرا به حال خود رها مکن یا حی یا قیوم...........

Raziyeh نوشته شده:سلام من خداروشکر الان 14 هفته و 6 روزه که باردارم برای سونوی nt هم رفتم و جنسیت جنین پسر بود و اینکه اونروز خیلی ارامش گرفتم بازم ممنون ازتون...
:D
از هفته 13 هم لکه بینی قطع شد و دیگه شیاف استفاده نمیکنم...
:wink: :)
سلام
خداروشکر
خوشحالم کردید
كارشناس مامايي فيروز

راضیه جان بهت تبریک میگم خیلی دوست دارم .محرم پارسال نذرکردم که اگه خدابهم یه نینی سالم بده واگرپسر باشه اسمشوبزارم امیرحسین .توروخدابرای همه فیروزی ها وامیرحسین وآلاله رز ونوس من و........دعاکن هممون خیلی نینی دوست داریم وخیلی تنهاییم :) :)
ارسال پست

بازگشت به “مشکلات شایع در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 16 مهمان