درمان نشدن عفونت

خسته نباشید و ممنون که به سوالم پاسخ دادین....می خواستم یه سوال دیگه ازتون بپرسم, چرا من بعد از استفاده از کلی آنتی بیوتیک و کرم واژینال عفونتم درمان نشده؟؟؟؟؟من 17 هفته است باردارم و از اولین روز بارداری قارچ شدید گرفتم (ترشح آبکی و خمیری شکل سبز). واقعا دیگه خسته شدم گاهی وقتا ترشح خمیری شکلی که ازم خارج می شه واقعا بزرگه...... :cry: چرا من خوب نمی شم؟؟؟؟؟ :(

سلام
سوده جان! قبل از هر چیز باید عرض کنم که ترشحات قارچی پنیری شکل و چسبنده و سفید رنگ هستند که گاهی زرد می شوند اما ترشحات شما به نظر نمی آید قارج باشد.
درمان نشدن هم بستگی به شدت عفونت، مقاوم شدن بدن در گذشته نسبت به آنتی بیوتیک مربوطه و یا انتخاب نادرست درمان و یا اجرا نکردن درست شیوه درمان(مثلآً در برخی درمانها نیاز است همسر درمان شود و یا نزدیکی در طی درمان با کاندوم باشد ) دارد.
كارشناس مامايي فيروز

ببخشید زیاد سوال می پرسم. من هفته پیش معاینه شدم و یک هفته ست که مترونیدازول 250 هر 12ساعت یکی و کرم واژینال تریپل سولفا و کلوتریمازول به صورت یه شب در میون از هر کدوم استفاده می کنم اما زیاد فرقی نکرده و هنوز ترشح آبکی و خمیری سبز دارم.به نظرتون دیگه چکار کنم؟؟؟؟؟چرا تغییری نمی کنه؟؟

سلام
از داروها بر می آید که واژینوز باکتریال و قارچ باهم بوده است.دوره ی درمان چنانچه تمام شد و ترشحات ادامه داشت ناچارید مجدد مراجعه کرده و درمان بیشتری دریافت کنید. سوده جان! شما اولین کسی نیستید که ترشحات عفونی شون با یک دوره ی درمان خوب نمی شود متاسفانه رنج عفونتهای این چنینی که با 3-4 بار مراجعه و تست کردن درمانهای بسیار تازه از بین می روند بالا رفته و درواقع اینکه فرمودید ترشحات ادامه دارد تعجب نکردم...شما هم نگران نباشید فقط سعی کنید درمانگرتون حاذق باشد که نوع عفونت و درمانش را دقیق تشخص دهد
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مشکلات شایع در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 33 مهمان