سوگل جونم قربونت برم من باردارم و الانم 11 هفته و دو روزمه. (البته بخاطر دعاهایه که دوستان فیروزه ای در حقم کردن، ایشالله که تک تک اونا هم طعم مادر شدن رو بچشن) برام دعا کن که مشکلی پیش نیاد. تمام این علائمی که گفتی منم داشتم. بخاطر اینه که میگم بارداری. ایشالله که بارداری عزیز دلم. منو بی خبر نذاریاااااااااااا. خیلی دوست دارم
ایشالله که همه منتظرای نی نی به ارزوشون برسن. الهی آمین
مراقب خودت باش عزیزم :wink:

بهترین ها را برایتان آرزو می کنم.

به سلامتی خیلی خوشحال شدم خبر مادرشدنت رو بهم گفتی انشالله که ماههای باقیمانده رو به خوبی پشت سر بزاری و به راحتی فارغ بشی.
من همچنان حالت تهوع دارم حتی از بوی مرغی که درست کردم رنج میبرم .یعنی امیدوار باشم که باردارم ؟تکرر ادرام هم بیشتر شده.
حتما خبر بارداری رو اطلاع میدم.دوستتون دارم :lol: :lol:
یا علی
در ناامیدی بسی امید هست

خداياااااااااااا منم ميخواااااااااام اين علائم و واسه نينيم حس كنم حتي حاضرم حالت تهوع ام آنقدر شديد باشه كه نتونم هيجي بخورم خدايا حاضرم همه جي رو تحمل كنم منم نيني ميخوام..
نيني سالم ميخوام

الهي بميرم برات بهار. دل ادم كباب ميشه. مطمئن باش به لحظه اجابت نزديكي... خدا بهت ميده فقط ميخواد صبرتو امتحان كنه. قربون اون دلت برم فقط جا نزني عزيزم... پافشاري كن. ازخدا بخواه. خدايا يك نظر به منتظراي عاشقت بنداز
هستي دنياي عزيزم علايم براي هركسي متفاوته. مقدارش و زمانش شروعش... نميشه اظهارنظر كرد
بچه ها ازهمتون ميخوام صبور باشين و اينقدر ريز به مسايل نگاه نكنين توروخدا. اينجوري كه داغون ميشين... بي خيالي سپر هر درد است

الهی آمین مرضیه عزیزم
قربون اون دل پاک ومهربونت بشم عزیزم
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

shirazi_so نوشته شده:سلام مرضیه جون
امیدو توکلم به خداست شاید فردا برم آزمایش بدم .یکی دیگه از علائمی که دارم خستگی و خواب زیادم هست همش می خوام بخوابم می خواستم بعد از چند روز که نتونستم به کارهام برسم کارهامو انجام بدم وقتی شروع به کار کردم به 10 دقیقه نکشید که خسته شدم و نتونستم به کارهام برسم در صورتیکه قبلا این حالات رو نداشتم . من عاشق سبزی پلم ماهی هستم اما دیشب خونه مادرم نتونستم یه ذره هم بخورم و خودم رو با سلاد و ژله سیر کردم به شدت بوش اذیتم می کرد.
انشالله که شما هم هرچه زودتر خبر مادرشدنتون رو اطلاع بدید ما رو هم خوشحال کنید.
:D :D :D :P :wink: :wink:
سلام بچه ها من 3 ماه پیش برا بارداری اقدام کردم و الانم 3 ماهه حامله ام من 1 هفته به پریودم درد خفیفی زیر شکمم داشتم و از اون روزی که پریود نشدم احساس خستگی شدید داشتم ولی اصلا با حالت تهوع مواجه نشدم

tatina جان سلام ورودت رو به جمعع بچه های فیروز تبریک میگم .انشالله که ماههای باقیمانده از بارداری رو به خوبی طی کنی.گلم گاهی اوقات میتونه در طی بارداری مادر هیچ علائمی نداشته باشه مثل حالت تهوع و تکرر ادرار و...... من شنیدم که افرادی که حالت تهوع دارند فرزندان باهوش تری بدنیا میارند و همچنین خطر سقط پایین می یاد اما خودت رو نگران نکن چون من دوستی دارم که در دوران بارداری فقط بسیار خسته بود و خواش زیاد شده بود و تکررادرار داشت اما حالت تهوع نداشت الان پسرش 2 ساله اش هست و دوستی دیگه ای دارم که الان ماه 7 بارداری هست و هنوز نسبت به بعضی بوها حساس و حالت تهوع داره.
بدن خانم های باردار متفاوت هست و برای همه این حالات یکسان نیست.
در ناامیدی بسی امید هست

الهی.. چه‌قدر اینجا دل پر درد هست.. از خودم یادم رفت..
خدا انشالله جوابت را میدهد بهار جان.
یا امام رضا..
تو که آخر گره رو وا میکنی!
پس چرا امروز و فردا میکنی!
ارسال پست

بازگشت به “مشکلات شایع در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 73 مهمان