کمکم کنین خیلی می ترسم

سلام دوستای خوبم دیروز که تا دیروقت اداره بودم بعد از ظهر یکدفعه کمردرد گرفتم و زیر شکمم درد می کرد وقتی رفتم خونه یه لکه خون توی ادرارم دیدم حالا می ترسم نکنه بچم سقط بشه می ترسم برام دعا کنین الان خدا رو شکر خوبم لکه ای هم دیگه ندیدم اما می ترسم الان هفته 10 بارداریه منه برم دعا کنین خواهش می کنم :cry:

سلام پانيدمامانم. برات ناراحت شدم. انشاالله كه چيزي نيست. لكه بيني تو سه ماهه اول خيلي شايعه. كاش امروز بري يك دكتر يا سونو كه اين چند روز تعطيله. ولي چون ميگي الان حالت خوب شده انشالله كه مشكلي پيش نمياد. فقط استرس بخودت راه نده. استراحت كن. كاش سركار نري و دراز بكشي و استراحت كني. بااستراحت مشكلت رفع ميشه. عزيزم برات دعا ميكنم

عزيزم نگران نشو. قراربود اروم باشي و استرس بخودت وارد نكني. برو پيش دكترت عزيزم. سونو ضرر نداره. ولي در دوران باراري سه بار معمولا خانوما ميرن ولي اگه لازم باشه بيشتر هم ميفرستن دكترا. دوس داري بادكترت مشورت كن. استراحت مطلق هم داشته باش عزيزم
من شنيدم اين سونوهاس سه بعدي ضرر داره نه اين معموليها
نگران نباش. انشالله بحق ائمه بقيع مشكلي برات پيش نياد. دعات ميكنم. عزيزم نگران نباش

سلام پانیذ عزیزم
با صحبت های مریم جان موافقم ایشاا.. که چیزی نیست برات خیلی دعا میکنم گلم در پناه حق تندرست باشی و سربلند قربانت گلم
در آسانی ها خدا را بخوان تا در سختی ها صدایت برایش نا آشنا نباشد . . .

پانیذ جون خودتو نگران نکن فقط تا زمانی که میری دکتر استراحت کامل داشته باش
نگرانی و فکر بد هم به خودت راه نده.
اگه تو سونو مشخص بشه که قلب بچه تشکیل شده دیگه جای هیچ نگرانی نیست و احتمال سقط به صفر میزسه. فقط شاید به استراحت نیاز داشته باشی
منتظر یه هدیه از طرف خدا.....

سلام پانید جون.منم نگرانت شدم توروخدا مراقب خودت باش . استراحت بکن ،استراحت مطلق ،در اولین فرصت هم به دکترت مراجعه کن .اگه میتونی یه مدتی سر کار نرو این سه ماه اول خیلی مهمه .در ضمن استرس هم نداشته باش بسپار دست خدا.
مریم

سلام دوستای گلم مرسی از همتون همون پنج شنبه رفتم سونو البته بدون دستور پزشک چون دکترم روزای زوج هست بعد هم دکتر سونو گفت همه چیز نرماله قلبشم نرمال میزنه اندازشم هم 5/26 میلیمتر هست :oops: سنشم 9 هفته و چهار روز
گفت این انقباضات شکمی طبیعیه فقط جفتت یکم پائینه که باید مراعات کنی از پله ها زیاد بالا و پائین نری و بار سنگین بلند نکنی
تازشم اگه بدونین چی شد...
برام صدای قلبشو گذاشت بشنوم مثل گنجشک میزد نفس خودم بالا نمی اومد

panidmaman نوشته شده:سلام دوستای گلم مرسی از همتون همون پنج شنبه رفتم سونو البته بدون دستور پزشک چون دکترم روزای زوج هست بعد هم دکتر سونو گفت همه چیز نرماله قلبشم نرمال میزنه اندازشم هم 5/26 میلیمتر هست :oops: سنشم 9 هفته و چهار روز
گفت این انقباضات شکمی طبیعیه فقط جفتت یکم پائینه که باید مراعات کنی از پله ها زیاد بالا و پائین نری و بار سنگین بلند نکنی
تازشم اگه بدونین چی شد...
برام صدای قلبشو گذاشت بشنوم مثل گنجشک میزد نفس خودم بالا نمی اومد
سلام
خداروشکر . تبریک می گم بهتون مامان خانوم :P
مراقب خودتون باشید .
به امید ایتکه تمامی منتظران نینی هم ، هدیه شون رو از این ماه زیبا بگیرند...
كارشناس مامايي فيروز

مرسی از همه دوستای گلم و کارشناس عزیزم منم امیدوارم خدا به همین ماه عزیز لطفش شامل همه منتظران نی نی بشه و انشااله خبر خوش بارداریشونو بشنویم و همه اونایی هم که باردارن خدا کمکشون کنه این دوران رو به سلامتی پشت سر بذارن
ارسال پست

بازگشت به “مشکلات شایع در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 35 مهمان