ناباروری

سلام من خانمی 29 ساله هستم که 2 سال پیش عروسی کردم و 6 ماه اول را به روش طبیعی جلوگیری کردم پس از آن که دیدیم حامله نشدم متوجه شدیم شوهرم واریکوسل داره و باید عمل بشه که عمل جراحی شد بهد از عید امسال دوباره آزمایش اسپرم دادیم و گفتند مشکلش حل شده ولی بازم باردار نشدم با توجه به اینکه من پریودهای منظمی داشتم و تا به حال هم هر آزمایش و سونویی که داده بودم مشکلی نداشت اینبار سونو وازینال برام نوشتند و گفتند سایز بزرگترین تخمکت 12 میلی است و باید 20 میلی باشه 6 ماه هم دارو و آمپول پرگیبل و hmgو قرص کلومیفن و دیدروزسترون و متفورمین و فولیک اسید دادند ولی بازم باردار نشدم دکتر گفته باید لاپراسکوپی بشی حالا از شما میخوام بهم بگین آیا امیدی به بهبودیم است یا نه ؟ راستی من 160 تا قدم است و 70 کیلو وزن دارم آیا مشکلم اضافه وزنم نیست؟ التاه اینم بگم که دکتر خودم گفت هزینه لاپراسکوپیت یک میلیون میشه که من به دلیل مشکلات مالی رقتم بیمارستان دولتی نوبت زدم آیا این که کدوم دکتر لاپراسکوپی کنه مهم است و اگه میدونید مهم است که با هر زحمتی است پول جور کنم تو رو خدا کمکم کنید من دارم از اضطراب و نگرانی میمیرم :(

کارشناس عزیز سلام
راستش من بی صبرانه منتظر جوابتونم ترو خدا زودتر جوابم رو بدین آخه من نوبت عمل لاپراسکوپی دارم بد جوری نگرانم :cry:
در اوج باشید

سلام
نه عزیزم اینطور نیست که لزوماً فقط این عمل در بیمارستان خصوصی درست انجام شود. بستگی به پزشک انجام دهنده دارد. پس نگران نباشید.
عکس رنگی از رحم نداشتید؟ آزمایش هورمونی هم در همین 6 ماه که متوجه شده بودید تخمک گذاری ندارید، دادید که نرمال باشد؟
كارشناس مامايي فيروز

سلام عزیزم از اینکه جوابم رو دادین خوشحالم
نه عکس رنگی ندارم آزمایش هورمونی هم دکتر نوشته که روز عمل همراهم ببرم تا 2 روز دیگه هم جواب میدن. جواب که گرقتم براتون میفرستم

کارشناس عزیز یه نکته دیگه ای مونده و باید بگم این است که در طول این مدت شش ماه که دارو مصرف میکردم پریودهایم نامنظم شده قبلا 30 روزه بود ولی با مصرف دارو ها 2 ماه اولش 28 روزه بعدیش 31 روزه بعد 23 روزه بعد 31 روزه و ماه قبل 25 روزه بود لطفا بگین با این شرایط مشکلی برام پیش اومده ؟
ارسال پست

بازگشت به “مشکلات شایع در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 37 مهمان