خونابه و خونریزی در ابتدای باردا

با سلام
به خاطر وقت و حوصله ایی که در پاسخ به سئوالات می گذارید ممنونم
من در بارداری اولم در هفته 36 دچارمرگ جنین شدم بدون هیچ علتی نه فشار داشتم و نه دیابت در کالبدشکافی هم همه چیز طبیعی بود و مشکلی دیده نشد در نهایت گفتند مرگ بی دلیل من که قانع نشدم حالا بعد از یک سال در بارداری دوم دکترم را عوض کردم و مشکلاتی دارم که در حاملگی اول نداشتم
در دو ماه آخر، پریودم نامنظم شده بود و حتی با کیت های تخمک گذاری تا روز 20 تخمگذاری نشان داده نشده بود من هم به بارداری فکر نمی کردم از نظرم دیگه برای بارداری تو این ماه دیر بود ولی پریودم عقب افتاد آزمایش خون دادم و مثبت شد حالا دکتر در هفته پنجم بارداری ( از نظر خودم و فقط 4 روز از تاریخی که باید پریود می شدم گذشته بود) با سونوواژینال می گه که یه ساک کوچک دیده می شه باید 2 هفته دیگه مراجعه کنی
تو این بارداری مشکلاتم زیاده گاهی خونابه می بینم و گاهی با دستمال کمی خون تازه دیده می شود کمر دردهم دارم بهم 20 تا شیاف مقعدی داد ولی چون مشکل گوارشی داشتم 2 تا آمپول با فاصله یک هفته هم داد چون ترشح زیاد و رقیق و زرد داشتم 3 تا شیاف واژینال هم داده که الان اسمشون در دسترسم نیست البته از 2 ماه قبل هم آسپرین می خوردم هنوز هم گفت ادامه بدم
نظر شما در مورد دارو ها و درمان من چیه فکر می کنید جنین می مونه اگه هم بمونه سالم می مونه با این همه دوا و درمان دچار وسواس شدم دکترم رو عوض کنم دکتر قدیمی و معروفیه
من استرس زیادی دارم به خاطر حاملگی اولم تو رو خدا منو زیاد منتظر جواب نزارید خواهش می کنم

سلام
صدف عزیز! اصلاً به بارداری قبلی فکر نکنید.خود استرس عامل بسیاری موثری در به خطر اتداختن سلامت بارداری ست. بارها و بارها مادران زیادی را در این وضعیتی که شما دارید دیده ام . فعلاً جای هیچ نگرانی نیست . با توجه به نامنظم بودن سیکلتان هم طبیعی ست که فعلاً بارداری در ابتدای خودش باشد و فقط شاهد ساک حاملگی بوده باشیم. در سونوی بعدی انشالله خیالتان آسوده خواهد شد. برای لکه بینی اوایل بارداری هم همین شیاف پروژسترون اغلب تجویز می شود.و روتین است. نگران نباشید.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مشکلات شایع در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 21 مهمان