ميتونم اميدوار باشم؟كمك در مورد

صبح بخير.14 آذر، 7 هفته و 2 روزم بوده.صبح كه بيدار شدم يه لكه بزرگ خون قهوه اي رنگ تو لباس زيرم ديدم .دنيا رو سرم خراب شد.فورابا دكترم تماس گرفتم و رفتم بيمارستان .سونو شكمي و واژينال شدم و جوابش اينه:ابعاد رحم و اكوي آن طبيعي است.آدنكسها طبيعيند.تصوير ساك حاملگي به ابعاد 8*17 ميليمتر در داخل كاويته رحمي ديده ميشود.ساك محتوي ساختمان مدور اكوژن با مركز لوسنت به قطر 6 ميليمتر و فاقد فتال پل ميباشد.ساختمان مدور مشاهده شده ميتواند كيسه آمونيون يا كيسه زرده بزرگتر از اندازه طبيعي باشد.رشد سونوگرافيك معادل 5.5-6 هفته است كه با توجه به سونوگرافي قبلي، مطرح كننده توقف رشد محصولات بارداري است.هماتوم به ابعاد 14*15 ميليمتر در حاشيه ساك بارداري در داخل كاويته رحمي مشاهده ميشود.
اين يعني چي:يعني سقط يا چون قطر ساك به 20ميليمتر نرسيده ميشه اميدوار بود.اينو بگم كه موقع سونوگرافي هم يه كمي خون سياه اومد.دكترم گفت اين خون مونده از قبله.يه هفته ديگه وقت داد كه اگه رفتم و جنين ديده شد كه مشكلي نيست وگرنه يعني سقط.شكمم و سينه هام چهار روزه كه شل شدند.كسي مثل من بوده.دارم دق ميكنم.من قبلا هم سقط داشتم ولي بعد از تشكيل قلب.ترو خدا كمك كنيد.گريه ..... :cry:

سلام
دوست عزیز! سعی کنید آرام باشید. شرایط شما به معنی رخ دادن سقط نیست بله فعلاً در سونوی شما توقف رشد جنین و خونریزی اطراف ساک دیده شده است.
فقط با گذشت زمان می تواند فهمید ... تا پیش از آن سعی کنید افکارتان رو به دنبال اتفاقات آینده نفرستید و از خدا بخواهید هرچه صلاح شماست همان شود....
كارشناس مامايي فيروز

ممنون از جوابتون.من دیروز چند تا رشته باریک خون که شبیه لخته های خشک شده بود دفع کردم.یعنی هماتوم داره دفع میشه؟خیلی نگرانم.موقع دفع درد خفیفی در شکم و کمرم داشتم.به نظر شما کی برای سونوی بعدی برم.با توجه به قطر ساکم ممکنه رشد ادامه پیدا کنه و توقفش مقطعی بوده.البته اینو بگم که من آخرین پریودم با تاخیر 9 روزه شروع شده.همیشه منظم و 30 روزه بودم الا هماندوره آخر.باید 12 مهر پریود میشدم که نشد و 22ام 11 شب پریودم شروع شد.ممکنه لقاح دیرتر انجام گرفته باشه.اگه میشه قطر نرمال ساک حاملگی در هفته های مختلفو برام بگید.ضمنا اطراف نوک سینه هام میسوزه.علت چیه؟ممنون
ارسال پست

بازگشت به “مشکلات شایع در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 16 مهمان