درد دلپيچه مانند در بارداري

سلام و خسته نباشيد
من در اواخر هفته 8 بارداري هستم و از امروز صبح كه از خواب بيدار شدم درد دلپيچه مانندي در زير دلم احساس مي كنم كه خيلي نگرانم كرده. من شياف پروژسترون استفاده مي كنم و لكه بيني هم از هفته 3 ندارم. به نظر شما اين درد نگران كننده است و بايد به دكترم مراجعه كنم يا نه؟ گاهي اين درد به اطراف واژن و كشاله رانم منتهي مي شود. ممنون مي شوم اگر راهنماييم كنيد.

سلام
عزیزم اول از همه نگرانی رو از از خودت دور کن که از هز درد و لکه بینی ی آزار رسان تره نه الان بلکه تا انتهای بارداری :P
خوب حالا این درد شما: بررسی درد در هر فردی باید بالینی تشخیص داده بشه این لزوم در بارداری لازم تر هم میشه چراکه با یک تشخیص نادرست و تاخیر در بررسی خدای ناکرده عواقب خوبی انتظارمون رو نمی شه. اما در کل عزیزم درد زیر دل خفیف ممکنه در بارداری طبیعی باشه اما وقتی به کشاله ران تیر بکشه یه کم نیازمند بررسی سریع تریه.
پس با آرامش خاطر و توکل به خدا توصیه می کنم درمانگرتان رو مطلع کنید تا گر اقدام دیگری علاوه بر شیافی که مصرف می کنید لازم است انجام دهید.
سلامت و موفق باشید
كارشناس مامايي فيروز

سلام و خسته نباشید
من دیروز برای اولین بار بعد از بارداری سونوگرافی انجام دادم و شکر خدا مشکل خاصی وجود نداشت. طول CRL شانزده میلیمتر و سن تقریبی هم 5/7 تخمین زده شده بود که البته من فکر می کردم در آخر هفته 8 هستم. و ضربانات قلب هم منظم بود.

یکی از اولین مراجع مورد اعتماد من سایت شماست. خیلی خیلی از توجهات شما ممنونم.
ارسال پست

بازگشت به “مشکلات شایع در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 51 مهمان