تو خدا کمک اورژاااااااانسی

سلام
از نگرانی دارم میمیرم. الآن رفتم دستشویی قشنگ دچار لک بینی شدم احساس می کنم بیشترم داره میشه کاملا هم درد پریودی اومده سراغم . یا خدا مگه ممکنه با بتای ۱۸۳ باردار نباشم و پریودم شروع بشه؟
تو رو خداااا راهنمایی کنید میترسم نکنه لازم مث قبل خارج رحمی باشه.
دارم از نگرانی میمیرم.
امروزم جمعه اس چ خاکی تو سرم بریزم؟؟؟؟

Re: تو خدا کمک اورژاااااااانسی

سلام من الان از بیمارستان اومدم. والا موندم اصلا ک چ خبره.
درد پام خوب شد بعد ۹ساعت دوباره لک دیدم برا همین شب رفتیم بیمارستان.
بتا نوشت ک گفتن صب آماده میشه جوابش.سونو هم رفتم دکتر گف هیچی دیده نمیشه برگشت بهم گف بنظرم سقط کردی گفتم من فقط لک بینی دارم خونریزی نیس. گف درد نداری مگه گفتم نه.
گف باید بتات مشخص بشه بعد.
دکتر دوباره سونو واژینال نوشت ولی دکتر سونوگرافی قبول نکرد ک اول آز بتات مشخص بشه بعد وگرنه الان ضروری نیستی ک واژینال انجام بدیم.
ی جوری برخورد کردن ک انگار اصلا حامله نیستم.
نمیدونم والا اگه نیستم بتام چرا ۱۸۳ و مثبت بود اگه حامله هستم چرا ضخامت آندومتر اینقد کم بود؟ شایدم خداااای نکرده خارج رحمیه باز ک ضخامت کمه
ینی میشه با ضخامت 8باردار بود؟
مثلا رفتم استرسم کم شه بیشتر شد

سلام عزیزم خدا بد نده چی شده دوباره ؟: (....آلا منم چهارروز تاخیر دارم جلوگیری هم داشتم بی بی چکم هاله میده حالم بدع
: ((((((((....هنوز دوماه ازعملم گڌشته...برام دعا کن انشآلله که واسه تو بارداری سالمی باشه وخارج رحم نباشه...

به نظرم مستقیم برو همون بیمارستانی که واسه قبلیه رفتی چون اونا آزمایش بتای خودشونو قبول دارن ..سونوگرافی های خودشونو قبول دارن ...همین منو من کردنشون باعث میشه دیر تشخیص بدن...انشآلله که خارج رحم نباشه ولی پیگیر باش ....به حرف دکترا که میگن احتمالن سقط کردی گوش نده...واسه منم توی اون بارداری اینطور بود میگفتن سقط کردی همین باعث شد دیر دارو تزریق کنن وکارم بکشه به عمل...

....ای خدا اگه من بارداربشم جرواجرمیشم که افقی عملم کردن اینصری عمودی عملم میکنن....آخه بدبخت تر از منم هست ؟....شوهرمم رفته چشمشو عمل کنه توی این هیری ویری ....منم که هیچ جارو توشهر غریب بلد نیستم کم کم باید اشهدمو بخونم ...

ara1371 نوشته شده:یه خبری ازخودت بده آلا ...من دوماهه اینترنت ندارم گاهی ازاینترنت شوهرم استفاده میکنم...
سلام عزیزم خوبی؟؟؟ حتما آز بده خب مشخص میشه از این بلاتکلیفی و اضطراب در میای.
من دو باره برام تشخیص خارج رحمی دادن. وای گفتن چون خییییلی گوچیکه نمیشه هیچ اقدامی کرد باید ۴۸ ساعت بعد دوباره آز و سونو تکرار بشه تا ببینم اگه بزرگتر شده بود بستری و آمپول تزریق کنن.
تو رو خدا دعا کن خودش دفع بشه و بستری نشم

وای عزیزم خیلی ناراحت شدم انشآلله که بادارو رفع بشه.. : (
من دیروز پریودشدم ...زمان پریودی نمیشه آزمایش داد چون ممکنه جواب اشتباه بده صبر میکنم بعد تموم شدن پریودی برم آزمایش بدم ....
بتای زیر 2000فقط به دارو جواب میده نزار بالاتر از 2000بشه اگه خونریزی داری پس شک نکن دوباره همون بارداری اتفاق افتاده ...نزار دیر بشه
آخرین ويرايش توسط 1 on ara1371, ويرايش شده در 0.

ara1371 نوشته شده:سلام عزیزم خدا بد نده چی شده دوباره ؟: (....آلا منم چهارروز تاخیر دارم جلوگیری هم داشتم بی بی چکم هاله میده حالم بدع
: ((((((((....هنوز دوماه ازعملم گڌشته...برام دعا کن انشآلله که واسه تو بارداری سالمی باشه وخارج رحم نباشه...
سلام
الا جان در فضای مجازی که کسی کسی را نمی شناسد این طور فکر کردن جدایی نداره
حتما پست تون در تاپیک های شلوغ بوده و دیده نشده
وگرنه قصدی در کار نیست
بازهم از این که شاید باعث شدم دچار سو تفاهم شدید عذر می خوام...
كارشناس مامايي فيروز

آلاء نوشته شده:سلام من الان از بیمارستان اومدم. والا موندم اصلا ک چ خبره.
درد پام خوب شد بعد ۹ساعت دوباره لک دیدم برا همین شب رفتیم بیمارستان.
بتا نوشت ک گفتن صب آماده میشه جوابش.سونو هم رفتم دکتر گف هیچی دیده نمیشه برگشت بهم گف بنظرم سقط کردی گفتم من فقط لک بینی دارم خونریزی نیس. گف درد نداری مگه گفتم نه.
گف باید بتات مشخص بشه بعد.
دکتر دوباره سونو واژینال نوشت ولی دکتر سونوگرافی قبول نکرد ک اول آز بتات مشخص بشه بعد وگرنه الان ضروری نیستی ک واژینال انجام بدیم.
ی جوری برخورد کردن ک انگار اصلا حامله نیستم.
نمیدونم والا اگه نیستم بتام چرا ۱۸۳ و مثبت بود اگه حامله هستم چرا ضخامت آندومتر اینقد کم بود؟ شایدم خداااای نکرده خارج رحمیه باز ک ضخامت کمه
ینی میشه با ضخامت 8باردار بود؟
مثلا رفتم استرسم کم شه بیشتر شد
سونو تون باید با اختلاف یک هفته ؛داخلی تکرار شود و متخصص زنان حاذقی انجام دهد
به شخصه شاهد تفاوت تشخیص ها در سونوهای یک روز بوده ام
دقت کنید عزیزم
بتا بعد 72ساعت هم تکرار شود
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مشکلات شایع در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 51 مهمان