Re: نمیدونم باردارم یا نه؟

سلام. من بعد از شش سال پیشگیری اقدام به بارداری کردم قبلاً سیکلهای تقریباً منظمی داشتم این ماه روز 10 و 12 و 15 سیکل رابطه داشتم و روز بیست سیکل لکه قهوه ای دیدم و فکر کردم یه هفته زودتر پریود شدم همون روز هم آزمایش بتا دادم که منفی بود ولی بیبی چک یه هاله افتاده بود خونریزیم دو روز طول کشید کلا اما بدون لخته و تقریبا شل تر بود اولش قهوه ای و بعد قرمز تیره شد و دوباره چند قطره قهوه ای. میتونم هنوز امیدوار باشم باردار شدم یا نه؟

با سلام و خداقوت
من این دوره کلومیفن از شب سوم قاعدگی به مدت پنج شب و هرشب دو عدد مصرف کردم و روز پانزدهم سونو رفتم و دکتر بهم گفت تخمکهات برای بارداری عالی هستند .. شوهرم ضعف در تحرک اسپرم داره بااین وجود به توصیه دکتر تلاشمون را برای بارداری انجام دادیم ...یک هفته پیش از زمان پریود بعدی دل درد و کمردرد چشمگیری داشتم و نهایتا با درد بسیار شدید خونریزی کردم ولی دوروز و نیم خونریزی من فقط طول کشید و متوقف شد در صورتیکه دوره های پریود من ۷روزه بودند ...خونریزیم در حد پریود بود و درد سینه هام هم با شروع خونریزی متوقف شد ...آیا مدت زمان خونریزی من بدلیل مصرف کلومیفن کوتاه شده؟واینکه به یکباره قطع شد!خیلی ممنون میشم اگر کمکم کنید

A.K.A نوشته شده:سلام دوستان
من ۵ روز از پریودم میگذره....به شدت نفخ دارم و ببخشید باد گلو میزنم...زیر دلم چندبار تیر کشیده تو این چند روز و نوک سینه هامم حساس شده...بی بی چک گذاشتم منفی بود ب نظرتون باردارم؟ :(
سلام
دوست عزیزم
قطعا تا الان از وضعیت تون مطلع شده اید و...و امیدوارم که باردار بوده باشید
اما جواب از نظر علمی صرفا:
در صورت داشتن 7 روز تاخیر در سیکلهای منظم: بی بی چک هم معتبر است چه رسد به آزمایش(پس هر دو توصیه می شوند)
اما علامت های دیگر اغلب کمکی به تشخیص نمی کنند و موارد مشابه به وفور موجودند که بارداری هم نبوده است
كارشناس مامايي فيروز

پری سا نوشته شده:سلام. من بعد از شش سال پیشگیری اقدام به بارداری کردم قبلاً سیکلهای تقریباً منظمی داشتم این ماه روز 10 و 12 و 15 سیکل رابطه داشتم و روز بیست سیکل لکه قهوه ای دیدم و فکر کردم یه هفته زودتر پریود شدم همون روز هم آزمایش بتا دادم که منفی بود ولی بیبی چک یه هاله افتاده بود خونریزیم دو روز طول کشید کلا اما بدون لخته و تقریبا شل تر بود اولش قهوه ای و بعد قرمز تیره شد و دوباره چند قطره قهوه ای. میتونم هنوز امیدوار باشم باردار شدم یا نه؟
سلام
بعد از 3 روز گذشتن از موعد قاعدگی همیشگی تون(نه این سیکل) آزمایش دهید
پریودتون مشکوک بوده کلا عزیزم
كارشناس مامايي فيروز

n_nojumi نوشته شده:با سلام و خداقوت
من این دوره کلومیفن از شب سوم قاعدگی به مدت پنج شب و هرشب دو عدد مصرف کردم و روز پانزدهم سونو رفتم و دکتر بهم گفت تخمکهات برای بارداری عالی هستند .. شوهرم ضعف در تحرک اسپرم داره بااین وجود به توصیه دکتر تلاشمون را برای بارداری انجام دادیم ...یک هفته پیش از زمان پریود بعدی دل درد و کمردرد چشمگیری داشتم و نهایتا با درد بسیار شدید خونریزی کردم ولی دوروز و نیم خونریزی من فقط طول کشید و متوقف شد در صورتیکه دوره های پریود من ۷روزه بودند ...خونریزیم در حد پریود بود و درد سینه هام هم با شروع خونریزی متوقف شد ...آیا مدت زمان خونریزی من بدلیل مصرف کلومیفن کوتاه شده؟واینکه به یکباره قطع شد!خیلی ممنون میشم اگر کمکم کنید
سلام
کلا مصرف داروهای هورمونی می تواند روی الگوی سکیل تغییراتی ر ا اعمال کند اما اینکه برای همه لزوما سیکل را کوتاه کند یا ... : خیر اصلا اینطور نیست
اگر حجم :!: خونریزی تون در کل کمتر از زمان قاعدگی بوده: شک به بارداری هست
اگر نه : خیر
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 17 مهمان