Re: اووووورژانسی خواااااااااااهش می کنم کمکم کنید :'(

سلام خدا قوت.
ببخشید من فردا وقت پریودم هس. امروز صب بی بی چک لاوین رز گذاشتم. خط اول ک ظاهر شد بعدش خط دوم انگار پخش شد کلا. گفتم احتمالا منفیه یا تست خرابه و رفتم خوابیدم. چند ساعت بعد ک رفتم دسشویی دیدم ی خط واضح صورتی انداخته.
میدونم بعد ۱۰ دیقه معتبر نیس ولی چون همون اولش پخش شده بود میتونم یکم امیدوار باشم؟

راستی ی چیزی . خیلی برام عجیبه. ببخشید ببخشید امروز همش می ایستادم قشنگ حس می کردم ی چیز گرم ازم خارج شد میگفتم حتما پریود شدم دقیقا همون حسه. میرفتم میدیدم لباس زیر خیس شده و آبه فقط . دو سه بار تکرار شد.
از چیه ینی. من اصلا اینجوری نشدم تا حالا. برا چیه؟

راستی الان ی چیزی یادم افتاد ممکنه ازون باشه؟
من پریودام منظمه. سه ماه پیش دکتر دوفاستون داده بود دو دوره. 16 موعد پریودم بود ماهی ک دوفاستون رو شروع کردم ۸ ام پریود شدم ینی ۸روز زودتر. ماه بعدشم ک دوباره مصرف داشتم ۹ ام پریود شدم. و اون ماه دیگه قرصم تموم شد.
امکانش هس بخاطر قطع شدن دوفاستون این ماه اینجوری شده باشم و مثلا بخواد برگرده ب همون وقت قبلی ک ۱۶ اام بود؟
ممکنه این اتفاق؟ منظورم اینه ک ممکنه بعد قطع دوفاستون ماه بعدش موعد پریود برگرده ب تاریخ قبل شروعش؟

سلام وقت بخیر ببخشید من ازهمون اول مجردی هرچند ماه یکبارپریودمیشدم بعدازدواجم هم همینطوربودم تااینکه چهارماه پریودنشدم وفک کردم مثل شرایط قبلم هست ولی متوجه بارداری شدم ودکترم گفت ازهردوغربالگریت گذشته وفقط سونوی آنومالی انجام دادم گفت سالمه بچه ولی خیلی برای سالمی بچه استرس دارم چکار کنم25سال سن دارم لطفا کمکم کنیداگه آزمایش دیگه ای هست برای تشخیص سالمی جنین لطفامعرفی کنیدیااینکه غربالگری رونمیشه توهیچ هفته ای انجام داد دیگه؟

آلاء نوشته شده:راستی الان ی چیزی یادم افتاد ممکنه ازون باشه؟
من پریودام منظمه. سه ماه پیش دکتر دوفاستون داده بود دو دوره. 16 موعد پریودم بود ماهی ک دوفاستون رو شروع کردم ۸ ام پریود شدم ینی ۸روز زودتر. ماه بعدشم ک دوباره مصرف داشتم ۹ ام پریود شدم. و اون ماه دیگه قرصم تموم شد.
امکانش هس بخاطر قطع شدن دوفاستون این ماه اینجوری شده باشم و مثلا بخواد برگرده ب همون وقت قبلی ک ۱۶ اام بود؟
ممکنه این اتفاق؟ منظورم اینه ک ممکنه بعد قطع دوفاستون ماه بعدش موعد پریود برگرده ب تاریخ قبل شروعش؟

وااا هنوز سه روز کامل نشده مث اینکه داره قطع میشه پریودم. شبیه روز پنجم-ششم شده

لک نرگس نوشته شده:سلام وقت بخیر ببخشید من ازهمون اول مجردی هرچند ماه یکبارپریودمیشدم بعدازدواجم هم همینطوربودم تااینکه چهارماه پریودنشدم وفک کردم مثل شرایط قبلم هست ولی متوجه بارداری شدم ودکترم گفت ازهردوغربالگریت گذشته وفقط سونوی آنومالی انجام دادم گفت سالمه بچه ولی خیلی برای سالمی بچه استرس دارم چکار کنم25سال سن دارم لطفا کمکم کنیداگه آزمایش دیگه ای هست برای تشخیص سالمی جنین لطفامعرفی کنیدیااینکه غربالگری رونمیشه توهیچ هفته ای انجام داد دیگه؟

سلام عزیزم شکر خدا ک بارداری و سالمه. سعی کن اون استرسه رو کم کنی. بسپارش ب خود خدا

آلاء نوشته شده:

عزیزم امیدوارم تا الان وضعیت تون مشخص شده باشه
اما از نظر علمی در چنین مواردی باید تست بارداری داد
کلا مصرف و قطع داروی هورمونی می تواند روی نظم سیکل موثر باشد اما خوب نمی شود 100% مشخص کرد
كارشناس مامايي فيروز

لک نرگس نوشته شده:سلام وقت بخیر ببخشید من ازهمون اول مجردی هرچند ماه یکبارپریودمیشدم بعدازدواجم هم همینطوربودم تااینکه چهارماه پریودنشدم وفک کردم مثل شرایط قبلم هست ولی متوجه بارداری شدم ودکترم گفت ازهردوغربالگریت گذشته وفقط سونوی آنومالی انجام دادم گفت سالمه بچه ولی خیلی برای سالمی بچه استرس دارم چکار کنم25سال سن دارم لطفا کمکم کنیداگه آزمایش دیگه ای هست برای تشخیص سالمی جنین لطفامعرفی کنیدیااینکه غربالگری رونمیشه توهیچ هفته ای انجام داد دیگه؟
سلام
عزیزم خداروشکر
که اینطور باردار شدید و اصلا هم نگران نباشید
اینها فقط تست هستند و هیچ نقش درمانی یا پیش گیری و ... ندارند فقط تشخیص هستند
به علاوه سونو هم مطمئن تر است
كارشناس مامايي فيروز

KarshenaseMamaee نوشته شده:
آلاء نوشته شده:

عزیزم امیدوارم تا الان وضعیت تون مشخص شده باشه
اما از نظر علمی در چنین مواردی باید تست بارداری داد
کلا مصرف و قطع داروی هورمونی می تواند روی نظم سیکل موثر باشد اما خوب نمی شود 100% مشخص کرد
سلام ممنونم ک جواب دادید. نه .
چون با وجود اینکه فقط دو روز فقط خونریزی داشتم ک کم تر از همیشه بود ولی چون تا ۵ روز لک بینی کم داشتم دیگه تست بارداری ندادم.
آخه روز دوم تاخیر ک تست داده بودم و ۰/۳ شده بود. برا همین کلا پی اش رو نگرفتم.
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 13 مهمان