اووووورژانسی خواااااااااااهش می کنم کمکم کنید :'(

سلام.
تو رو خدا زودتر بهم جواب بدید .
من موعد پریودم ماه قبل ۱۶ تیر بود. بعد عید دو روز جلو میندازه.در واقع این ماه ۱۴ ام باید شروع میشد . ولی از ۹ ام من لک بینی دارم اونم خیلییییی کم. ینی ب نوارم نخورده . فقط تو هست. الآن چهار روزه. قراره پیش ی مامای خانگی برم گفته بود پریود شدی بیا. دیروز زنگ زدم ک وضعم اینجوریه بیام یا نه.
گف آزمایش کن شاید بارداری.
شب بی بی چک زدم خییییییییییییلی کمرنگ شبیه هاله محو بود از اول. گفتم مث همیشه اس.
امروز صبح ام یکی دیگه ک دقیقا همونجوری بود .

برا اطمینان ک هیچی نباشه رفتم آز بتا دادم.
از اونجا ک برگشتم دیدم اون هاله محو ی خط واضح خیلی کمرنگ شده.
ی بار دیگه بی بی زدم هیچیییی نبود نه هاله نه خط و ‌..

الآن جوابشو گرفتم
۸/۴۹

منفیه ؟
جلوش نوشته twice chek
چون لک بینی هم دارم نگرانم.

Re: اووووورژانسی خواااااااااااهش می کنم کمکم کنید :'(

سلام ممنونم از پاسخ تون.
من روز ششم لک بینی خونریزیم شروع شد. برا همین دیگه برا بتای مجدد ک گفته بودن نرفتم.
فقط پریودای من ک همیشه ۸-۹ روز میشد با لک بینی آخرش ،گاهی هم ده روز . تو ۲/۵ روز تموم شد.
نمیدونم کلا بنظرتون بارداری منتفیه؟ یا بازم بتا بدم؟

این دفه پریودم عجیب غریب بود. اول ک ۵ روز مونده ب پریود لک بینی شروع شد. ۶ روز کامل .ی بی بی چک مثبت و ی منفی و آز بتا ۸/۴۹ . دکتر گف دوباره دو روز بعد چک بشه . بعدش از روز هفتم خونریزی شروع شد فقط ۲/۵ روز و بعدش یکی دو روز لک بینی. برا همین دیگه آز هم نرفتم.
پیش اون مامای خانگی هم ک میگفتم رفتم از موقع شروع پریود. تا حدودی مطمئنم ک بارداری در کار نیس.
فقط نمیدونم چرا بشدت سست و خواب آلوده ام. کمر و شکمم درد دارن. گاهی حس می کنم دوباره میخوام پریود بشم.
باورم نمیشه انقد بخوابم.دیروزم ی لک صورتی کم رنگ داشتم. امروزم ترشح بی رنگ ک ی رنگه خونی توش بود.
نمیدونم از چیه اینا. آز خون قبلی هم همه چیز اوکی بود فقط ی کوچولو ویتامین دی کم بود ک قرص نوشت

امروزم از بعد از ظهر بشدت کمر درد و دل درد و پا درد دارم خیلییییی شدید.
خواهش میکنم کمکم کنید.
نیازی ب چک مجدد بتا هست؟ یا کلا بخاطر ۲/۵ روز خونریزی منتفیه همه چی؟
همش نگرانم با این حال چند روزه و لکبینی مجدد ک نکنه بازم حاملگی خارج رحمی باشه و دیر متوجه بشم.

تکرار کردم شده بود ۰/۳ و منفی.
کمردرد رفع شده ولی دل درد رو دارم مخصوصا سمت راست یهو تیر میکشه.
مهمتر از همه شدت خواب آلودگیه ک همچنان پا برجاست. نفخ و تکرر ادرار دارم. نمیدونم از چیه.
فعلا منتظرم ببینم این ماه پریودم چطور میشه.

تکرار کردم شده بود ۰/۳ و منفی.
کمردرد رفع شده ولی دل درد رو دارم مخصوصا سمت راست یهو تیر میکشه.
مهمتر از همه شدت خواب آلودگیه ک همچنان پا برجاست. نفخ و تکرر ادرار دارم. نمیدونم از چیه.
فعلا منتظرم ببینم این ماه پریودم چطور میشه.

سلام خیلی ممنونم .چشم.
این ماه هم موعدم ۱۵ ام بود ولی مث ماه پیش از ۹ ام لک بینی شروع شد فقط داخل واژن. همراه درد های خفیف و حالت تهوع.
ولی برخلاف ماه پیش که ۶ روز لک بینی بود و ۲/۵ روز خونریزی ،این دفه از امروز صبح ک ۱۲ شهریوره هم دردش یکم زیاد شده و هم ترشحات ب نوار بهداشتی میخوره نمیدونم داره خونریزی شروع میشه یا نه

سلام این ماه مث ماه پیش ۵-۶ روز زودتر لک بینی شروع شد.
۳ روز لک بینی داشتم و ۳ روزم خونریزی ک حجمش معمولی بود . و داره کم میشه و آروم آروم بسمت لکبینی میرع.
ممنون میشم بفرمایید آزمایشهایی ک گفتین چیه؟
تشخیص خاصی دارین؟

سلام عزیزم
اگر پیش تر از این دو سیکل ، تعداد روزهای خونریزی تون در حد 5-6 روز بوده و الان 2-3 روز شده
پس بهتر است :
روز دوم سیکل:
fsh/lh/prolactin/ tsh/free t4/cbc/
و اگر خواستید آنتی مولرین هورمون
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 12 مهمان