Re: خط دوم خیلی کمرنگ بی بی چک

سلام. من امروز بعد از 72 ساعت دوباره ازمایش بتا دادم 189.53 بود. این یعنی الان حتما باردارم؟ الان چند روزه دردهایی شبیه درد پریودی دارم به طور مداوم.این دردها عادی هستن؟ یه سوال دیگه هم داشتم اینه که من کلا زیاد سردرد دارم ایا خوردن قرص مسکن مثل نوهافن یا استامینفون 500 تاثیر بد روی جنین داره؟

بله عزیزم بتا نرمال افزایش داشته است.
استامینوفن ساده فقط می توانید استفاده کنید(البته آنهم فقط در صورت نیاز و با دوزی که درمانگرتون توصیه کنند)
انقباضات شبه قاعدگی، ممکن است نیاز به استراحت بیشتر داشته باشد و نیز در زمانی که سونو کمک کننده باشد، انجام می شود و ...
(اما دردهای مبهم خفیف زیر دل اغلب گزارش می شود)
كارشناس مامايي فيروز

ممنونم از راهنماییهاتون. من امروز به بهداشت مراجعه کردم چون دکترم واسه هفته بعد بهم وقت دادن. مامای بهداشت بهم گفتن بتات خیلی پایینه باید بالاتر از این باشه و با این روند ساک حاملگی خوب تشکیل نمیشه بهم گفتن با احتساب اخرین قاعدگی که 22 ماه قبل بود الان در هفته 5 هستی و باید بتات حدود 1000 باشه. اما من چون از کیت تخمک گذاری استفاده کردم حدود یک هفته به پایان سیکل تازه خط دوم مشخص شد و احتمالا هم لقاح دیر انجام شده. با این اوصاف حرف های امروز ماما خیلی نگرانم کرده. حالا به نظر شما وضعیتم نرماله یا نه؟ خیلی نگرانم. در ضمن برام یه سونو نوشتن گفتن یک هفته دیگه انجام بده که خیالت از وضعیتت راحت بشه. تا یک هفته دیگه هم باید قلب جنین تشکیل شده باشه. نظر شما چیه؟ ممنون

از آنجا که شاهد موارد شمابه بوده ایم؛ فرض را بر ندانستن زمان تخمک گذاری و لقاح می گذاریم و فقط متوقع می شویم که رشد بتایی که داریم و نیز رشد آثار بارداری در سونوهایی که داریم نرمال باشد . همین.
فعلاً بتاتون دو برابر شدن رو داشته .برای تشخیص نرمال بودن وضعیت بارداری تا سونوی بعدی ناچاریم صبر کنیم عزیزم
كارشناس مامايي فيروز

با سلام خدمت کارشناس محترم
من با قرص استروژن وپروژسترون پریود میشم واگه نخورم پریودی درکار نیست این ماه ب گفته دکترچوبسازقرص نخوردم برای انجام آزمایشات وپیشگیری هم نداشتم طبق معمول که دارونخوردم انتظارپریودنداشتم وقتی از موعد پریودم رفت بی بی چک گذاشتم بعدچندین ساعت ی خط خیلی خیلی کمرنگ انداخت بعدازچند روز دوباره بی بی چک انداختم منفی شد ولی یه نقطه از بی بی چک قسمت تی رنگی شد آزمایش هم ندادم سینه وکمرم بشدت درد میکنه بنظرتون چکارکنم؟

سلام
دوست عزیزم !موارد دیگری هم مثل شما که بعد از چند ساعت بی بی چک مثبت شده؛ وجود داشته اما خوب اغلب بارداری در کار نبوده چراکه تست بعد از 10 دقیقه دیگر خاصیت تست بودنش را از دست می دهد.
اما اگرشک دیگری به بارداری دارید باید آزمایش دهید یا 1 هفته دیگر بی بی چک بگذارید.
كارشناس مامايي فيروز

سلام لطفاکمکم کنین من خیلی حالم بده ونگرانم من بداز7سالناباروری وتنبلی تخمدان برایه اولین بارای یوای کردم وبداز18روزازمایش بتادادم ک 86.6بودوگفتن لازم ب تکراراست ودوباره ازمایش دادم 303.9بودک بی بی چگ گذاشتم هردوخط کاملاپررنگ شد2روزپشت سرهم بی بی چک گذاشتم هردوخط بازهم پررنگ شده ولی بداز4روزازازمایش بتایه دومی رفتم حمام ک بدازظهرش ب لکه بینی افتادم ک دکترم شیافاموروزی 2بارهر12ساعت کردودوباره پیش پزشک زنان ک رفتم ایشون ب من دوفاستون ایزوپرین امپول فمولایت وهیوسین دادن لکه بینیم کم رنگترشده بودتااینکه دوباره یه دوش سرپایی گرفتم ودوباره لکه بینیم بیشترشدبدازلکه بینی اول بی بی چک ک گذاشتم یه کم رنگش کم رنگ ترازدفعات اول شده بودولی بازم ب وضوح قابل دیدبودولی از4روزپیش ک لکه بینیم بازبیشترشده بی بی چک خط دوم یه هاله ای خیلی کم رنگ ک بزورقابل دیده افتادیکی ازدوستانم ک دربهداشت کارمیکنه ب من گفت ک امکان داشته بخاطرامپولایی ک اول برایه ای یوای استفاده کردن ازمایشات مثبتی کاذب داشتن ایاممکن است اینطورباشدمن خیلی نگران وناراحتم لطفاکمکم کنین
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 22 مهمان