Re: خط دوم خیلی کمرنگ بی بی چک

سلام خسته نباشید.من21سالمه 6/22پریودیم تموم شده و دوسه روز بعدش چندتاتست بارداری زدم خط دوم خیلی کمرنگ بود ولی رفته رفته روزهای بعد کمی خط دوم واضح ترشد.بعدازدوسه روز من کمی خونریزی کردم ولی زیادنبود درحدی بودکه فقط داخل واژن همراه ترشحاتم بود.در حین خونریزی یکی دوبارتست بارداری زدم منفی نشون داد.والان دوروزه خونریزیم قطع شده دوتا تست بارداری زدم جوابش مثبت کمرنگ بود.ایاهنوز باردارم؟؟ فرداصبح اگه ازمایش خون بدم جواب مثبت نشون میده؟؟چون الان حدود ده روز از مقاربت ما میگذره.لطفا سریع جواب بدین.

سلام .من روز هجهدهم سیکل از بی بی چک استفاده کردم و خطی واضح اما کمرنگ افتاد.فردادی اون روز ازمایش خون دادم و نتیجه مثبت شد وای مسول ازمایشگاه گفتن کمرنگ بوده.و امروز ک روز 23سیکل خستم دوبتره بی بی چک استفاده کردم و خطی کمرنگ تر از روز هجدهم افتاد.ایا بارداری من ختم شده.؟ یا هنوز باردارم؟

باردارم یانه؟

سلام.خسته نباشید.دوره پریودیم ۲۶ روزه هست چندماهی هست که اقدام کردیم برای بچه دارشدن همیشه ۲۳ ازبی بی چک استفاده میکردم وجواب هم درست میگفت ولی این دوره که استفاده کردم خطtکمرنگ میتونم امیدوارباشم که باردارم؟داروهم مصرف نمیکنم.دوبارهم امتحان کردم هردوبارش کمرنگ بود ممنون میشم راهنمایم کنید

پ

سلام خسته نباشید کارشناس محترم؛
من امروز ۱۴ روز از تزریق hcg میگذره بی بی ی خط کمرنگ انداخت زیر ۵ ثانیه ممکنه ک کاذب باشه یا روز ۱۴ دیگه اثر hcg رفته و باردارم ؟
پریودم ۳۰ روزه س و دو روز مونده تا پریودم.
هیچ علائمی هم ندارم فقط چند روزی هست یبوست شدید گرفتم ، توروخدا راهنمایی کنید چقدر امکان داره باردار باشم؟
راستی این ماه فولیکول ۱۸ و ۱۶ داشتم
ممنون از وقت گذاشتنتون

سلام دوست عزیز
اثرhcgحدود ۱۰-۱۴ روز و گاهی حتی بیشتر در بدن شما باقی میماند.اگر از بی بی چک استفاده میکنید بهتر است ۲۰روز صبر کنید.دوست عزیزم معمولا بی بی چک تا زمانیکه پریودتان به تاخیر نیفتاده بدرستی قادر به تشخیص بارداری نیست.در صورتیکه میخواهید از وضعیت بارداری خود مطمئن شوید دوتا ٱزمایش تیتر بتا با فاصله دو روز انجام دهید
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 21 مهمان